icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Piasek budowlany i żwir kwarcowy

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Cement, kruszywa i wapno

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Żwir kwarcowy Kreisel 2-8 mm 25 kg

Żwir kwarcowy Kreisel 2-8 mm 25 kg

20,48
/ szt.
0,82
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Żwir kwarcowy doskonale sprawdza się do prac budowlanych i dekoracyjnych w Twoim domu lub ogrodzie. Pozwala na naturalne ozdabianie ogródków, klombów lub alejek w ogrodzie. Wierzchnia warstwa żwirku pokrywającą ziemię zapobiega wyrastaniu trawy i chwastów, dzięki czemu miejsce do odpoczynku nie będzie porośnięte roślinnością.

  Cechy i zalety

  Żwir kwarcowy to uniwersalny materiał używany do prac budowlanych i dekoracyjnych w domu i ogrodzie. Doskonale sprawdza się do wykańczania ogródków, klombów i alejek na terenach zielonych. Świetnie nadaje się jako wierzchnia warstwa małych placyków i miejsc do odpoczynku. Wyłożone nim skalniaki, doniczki i klomby nie zarastają nadmiernie chwastami. Żwirek urozmaica kompozycje przestrzenne i pasuje do naturalnego otoczenia. Ziarnistość mieszanki wynosi od 2-8 mm – żwirek jest czysty, wielokolorowy i zapewnia doskonały wygląd dekoracji. Zabarwione kryształy różnych minerałów, m.in. agatu, ametystu czy krwawnika, ładnie mienią się w słońcu. Produkt jest przyjazny dla środowiska. Wydajne opakowanie marki Kreisel zawiera 25 kg żwiru.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Kod produktu5907418003997