Produkty

Aerator wertykulator 2 w 1 MacAllister 1800 W

Kliknij aby powiększyć

Aerator wertykulator 2 w 1 MacAllister 1800 W

Marka: MacAllister

Marka: MacAllister

Kod: 629479

|
Aerator wertykulator 2 w 1 to przydatne rozwiązanie do każdego ogrodu. Narzędzie zapewnia kompleksowe czyszczenie i napowietrzanie trawnika, pozwalając jednocześnie na łatwe i wygodne przechowywanie. Maszyna jest wyposażona w wydajny silnik elektryczny, a także trwałe ostrza do wertykulacji i aeracji. Sprawdzi się do pielęgnacji trawników o różnej powierzchni.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

1010 x 1100 x 568 mm

Długość opakowania

42 cm

Wysokość opakowania

33 cm

Szerokość opakowania

59 cm

Waga brutto

12.7 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

aeracja i wertykulacja trawników

Stopnie regulacji wysokości koszenia

5 (0, 3, 6, 9, 12 mm)

Napięcie

220 - 240 V

Głębokość robocza

120 mm

Emisja hałasu

98 dB(A)

Moc maksymalna

1800 W

Pojemność kosza

52 l

Szerokość robocza

370 mm

Rodzaj silnika

silnik elektryczny

Parametry indywidualne

Marka

MacAllister

Informacje dodatkowe

długość ostrza 155 mm, obszar roboczy: 500 m2

Gwarancja

2 lata

Nr referencyjny

GV1837C COMBO

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

tworzywo sztuczne
Sprzęt potrzebny do pielęgnacji ogrodu nie musi zajmować dużo miejsca w schowku. Do aeracji i wertykulacji trawnika potrzebujesz tylko jednego urządzenia 2w1. Przedstawiony produkt spełnia obie funkcje, a jednocześnie jest lekki i możesz go wygodnie złożyć. Posiada aż 24 ostrza wertykulatora i 7 ostrzy aeratora. Co to oznacza w praktyce? Maszyna pozwala na szybkie oczyszczenie murawy z resztek suchej trawy, liści, mchu i innych roślinnych odpadów. Oprócz tego, aerator nacina glebę, co powoduje jej napowietrzenie. Dzięki temu, trawa rośnie szybciej i jest zdrowsza. Maszyna ma lekką konstrukcję i łatwo się prowadzi. Ma wydajny elektryczny silnik, który zapewnia efektywną pracę nie tylko w ogrodzie, ale też na większych obszarach. Skuteczna pielęgnacja trawnika wymaga też innych zabiegów – sprawdź pozostałe produkty dostępne w sklepie!
Ocena
10 komentarzy
23.05.2020
Kupiłem 2017 padł w 2 sezonie kupiłem w 2019 padł tuż po gwarancji. Silnik...


Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za przekazanie tych informacji. Przykro nam, jeśli zakupiony aerator odmówił posłuszeństwa podczas pracy. Zachęcamy do osobistego lub telefonicznego kontaktu z punktem Serwis wybranego sklepu, a nasi pracownicy udzielą szczegółowych informacji na temat tego, co zrobić, by ponownie móc korzystać z urządzenia. Numery kontaktowe oraz adresy sklepów można znaleźć na stronie: www.castorama.pl/sklepy

20.05.2020
2 sezon - wertykulacja + aeracja bez jakichkolwiek problemów.
4 Gwiazdy za mało pojemny kosz, ale dobrze że w ogóle jest...
19.04.2020
Aerator kupiłem 07.04.2018, a 16.04.2020 spalił się silnik, tydzień po upływie gwarancji. Odradzam zakup tego sprzętu. Koszt silnika to ok. 340 zł.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. W celu jej rozwiązania, zachęcamy serdecznie do kontaktu z działem Serwis wybranego sklepu, a nasi pracownicy udzielą wszelkich informacji na temat możliwości skorzystania z serwisu pogwarancyjnego. Numery kontaktowe oraz adresy do wszystkich sklepów w Polsce można znaleźć pod linkiem: www.castorama.pl/sklepy

13.04.2020
Kupilem w 2018 roku a w tym roku padł jak u poprzedników silnik. Nie polecam
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami opinią. Przykro nam, jeśli funkcjonowanie sprzętu nie spełniło Pańskich oczekiwań. W przypadku produktu wadliwego przysługuje Panu prawo do złożenia reklamacji. Dokonać tego można w dowolnym sklepie Castorama w dogodny dla siebie sposób: osobiście, telefonicznie, mailowo bądź za pomocą formularza kontaktowego. Zachęcamy do skorzystania z tych możliwości oraz kontakt z wybranym przez siebie sklepem.

29.03.2020
Jeszcze działa, pojemność kosza teoretyczna. Co chwilę trzeba opróżniać.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Jej treść wzbudziła nasze ogromne zainteresowanie i zależy nam na poznaniu większej ilości szczegółów związanych z Pana(i) wrażeniami z użytkowania wertykulatora. Co ma Pan(i) na myśli, pisząc "jeszcze działa", czy urządzenie działa wadliwie? W takiej sytuacji przysługuje Panu(i) prawo do złożenia reklamacji w dowolnym sklepie Castorama na terenie Polski. Zachęcamy do kontaktu: www.castorama.pl/sklepy

28.03.2020
20 minut po zakupie i próbie wertykulacji rozpadła się ośka i połamały się elementy trzymające ją. Na szczęście zwrócono mi pieniądze.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za pozostawienie komentarza. Przykro nam, jeśli miała miejsce taka sytuacja. Kwestię jakości asortymentu przekażemy osobom odpowiedzialnym za ten segment w naszym sklepie. Dodatkowo cieszymy się, że udało się pomyślnie zwrócić produkt. 

27.10.2019
Sprzęt kupiony w marcu 2017, użyty 2 razy, w trakcie 3-go użycie w październiku 2019 ( 6 m-cy po skończeniu gwarancji ) odmówił posłuszeństwa, łączny czas pracy w ciągu wszystkich użyć to ok. 8 godzin. Silnik uległ uszkodzeniu, sprzęt do kasacji.
Szkoda pieniędzy na takiej jakości sprzęt, zdecydowanie odradzam.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za informację. Jest nam ogromnie przykro, jeśli aerator odmówił posłuszeństwa. Chcielibyśmy bliżej przyjrzeć się tej sprawie, będziemy więc zobowiązani, jeśli korzystając z formularza na stronie: www.castorama.pl/kontakt prześle nam Pan informacje dotyczące postawionej w kwestii silnika diagnozy. Będziemy czekać na Pańską odpowiedź.

15.08.2019
Niestety mam podobne doświadczenia. W maju skończyła się gwarancja, a dzisiaj (15.08.2019) sprzęt przestał działać. Od zakupu używany był może 4 razy. Stanowczo odradzam.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli produkt odmówił posłuszeństwa po okresie gwarancji. Zachęcamy do konsultacji opisanej kwestii z Działem Serwis sklepu, w którym dokonano zakupu, a nasi pracownicy postarają się Panu pomóc w rozwiązaniu tej sytuacji. Ze wspomnianym działem można skontaktować się na dwa sposoby: odwiedzając sklep osobiście lub kontaktując się z nim drogą telefoniczną. Prosimy o wybranie najdogodniejszej formy kontaktu.

06.04.2019
Mój egzemplarz spalił się po około 50m2 trawnika. Dostałem zwrot kasy.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli spotkała Pana tego rodzaju sytuacja. Cieszymy się, że udało się Panu pomyślnie zareklamować wadliwy produkt. Jeśli będzie Pan w przyszłości zainteresowany kupnem kolejnego aeratora, to zachęcamy serdecznie do konsultacji z naszym doradcą fachowym, który chętnie doradzi, który produkt byłby najlepiej dostosowany do Pana potrzeb.

01.04.2019
Odradzam , produkt zakupiony 15.03.2017 i jak na złość dziś przestał działać :) 2 tygodnie po gwarancji --- a był tak zachwalany przez sprzedawców
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli spotkała Pana tego rodzaju sytuacja. Zachęcamy do konsultacji z naszym doradcą na dziale serwis, który zaproponuje możliwe rozwiązania opisanej sytuacji.

 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Co to jest aerator?

 • Ogród

  Glebogryzarka, kultywator czy wetrykulator – które urządzenia sprawdzą się w Twoim ogrodzie?

 • Ogród

  Narzędzia ogrodowe – jakie do jakich prac?

Ocena i komentarz dla:

Aerator wertykulator 2 w 1 MacAllister 1800 W