Zobacz więcej Akcesoria do szyn

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Akcesoria do szyn

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Agrafka obrotowa do szyny 20 szt.

Agrafka obrotowa do szyny 20 szt.

24,48
/ opak.
1,22
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Agrafka jest niezbędnym elementem szyny sufitowej, gdyż to właśnie na niej zaczepia się firanki oraz zasłony. Posiada obrotowy system, któremu zawdzięcza błyskawiczny montaż, bowiem wystarczy ją przyłożyć do toru i obrócić. Wykonana została z białego polichlorku winylu, dzięki czemu nie odkształca się i nie odbarwia z upływem czasu.

   Cechy i zalety

    Agrafka do szyny jest niezbędnym elementem przy tworzeniu karniszy, bowiem to właśnie na niej zaczepia się wszelkiego rodzaju firanki i zasłony. Jest niezwykle łatwa w montażu, gdyż wystarczy przyłożyć ją do toru i obrócić – w ten szybki sposób agrafka staje się stabilna i gotowa do użytku. Wykonana została z twardego tworzywa sztucznego, które pomimo upływu czasu nie zmienia swojego wyglądu, a ponadto jest odporne na uszkodzenia chemiczne i mechaniczne. Biała agrafka jest kompatybilna z szynami jedno-, dwu- oraz trzytorowymi o tym samym kolorze. Wszystkie połączone ze sobą elementy tworzą harmonijną całość, oraz podkreślają walory parapetów i ram okiennych. Starannie wykonany system do zawieszania dekoracyjnych tkanin podnosi atrakcyjność pomieszczenia, w którym się znajduje.

    • Możliwość założenia i wyjęcia w dowolnym miejscu szyny
    • Możliwość prania z tkaniną
    • Blokada zapięcia tkaniny

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuZaczep do zasłon
    Liczba sztuk w opakowaniu20
    Szerokość produktu85mm
    KolorBiały
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu4003018285441