icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Zamki nawierzchniowe

Strzałka w prawo

Zasuwy

Strzałka w prawo

Filtry

Zasuwy

W naszej ofercie znajdziesz zasuwy do drzwi, którymi z łatwością zablokujesz skrzydło. Nikt nie przedostanie się do środka, dlatego zapewnisz pełne bezpieczeństwo. Ponadto jest tu dostępny zamek do drzwi nawierzchniowy, który zamocujesz po to, aby zablokować skrzydło w ramie.

15 prod.

Zobacz więcej Zamki nawierzchniowe

Wyświetlanie 15 z 15 produktów

Zasuwy i zamki dla większego poczucia bezpieczeństwa

Jeśli nie czujesz się całkowicie bezpiecznie w swoim domu lub mieszkaniu, możesz dodatkowo zabezpieczyć swoje drzwi. Zasuwy i zamki to akcesoria, które znacznie utrudnią dostęp do Twojego lokalu osobom niepożądanym. Tego typu elementy zabezpieczające znajdziesz w sklepach budowlanych Castorama. Sprawdź już teraz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Dlaczego warto zamontować w drzwiach zasuwy?

Dla dodatkowego zabezpieczenia drzwi wejściowych do domu lub mieszkania, warto zamontować zasuwy. Dzięki instalacji tego elementu poczujesz się we własnym lokum w pełni komfortowo. Dodatkowo montaż tego akcesorium z łatwością przeprowadzisz samodzielnie w wybranym przez siebie skrzydle. Zasuwy dostępne w naszej ofercie zostały w większości wykonane ze szczególnie trwałych materiałów, dzięki którym są odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne i próby zniszczenia.

Zamek nawierzchniowy dla większego bezpieczeństwa

Przed ewentualnym włamaniem możesz uchronić się montując w swoich drzwiach zamek nawierzchniowy. Dodatkowo tego typu elementy doskonale sprawdzą się także w biurach, sklepach czy pracowniach. Zanim zdecydujesz się na ich zakup, zwróć uwagę na ich klasę zabezpieczenia – zamek nawierzchniowy powinien być odporny na włamanie i inne uszkodzenia mechaniczne. Zamki nawierzchniowe z łatwością zamocujesz na drzwiach za pomocą domowych narzędzi. Dodatkową ich zaletą jest to, że można je szybko zamknąć od środka bez konieczności używania klucza.

Dopasuj zasuwy i zamki do swoich potrzeb!

W naszym asortymencie znajdziesz zabezpieczenia wierzchnie w wielu wersjach, dlatego z łatwością dopasujesz je do wyglądu i rozmiaru swoich drzwi wejściowych. Modele znajdujące się w naszej ofercie odznaczają się solidnym i trwałym wykonaniem oraz prostym montażem. Ponadto zarówno zamki jak i zasuwy dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych w związku z czym możesz dopasować je tak, by nie zaburzyć wyglądu przestrzeni. Sprawdź cały asortyment związany z bezpieczeństwem już teraz!