icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Apteczki

Strona główna

Strzałka w prawo

Bezpieczeństwo i BHP

Strzałka w prawo

Apteczki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Apteczka metalowa Metalkas A-400

Apteczka metalowa Metalkas A-400

148
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Apteczka to niezbędny element wyposażenia budynków użyteczności publicznej oraz firm prywatnych. Obowiązek jej posiadania w takich miejscach określają przepisy BHP. Produkt został wykonany z trwałego metalu pomalowanego na biało. Apteczka sprzedawana jest bez wyposażenia. Należy wyposażyć ją zgodnie z przepisami oraz własnymi potrzebami.

  Cechy i zalety

  Apteczka jest niezbędnym elementem wyposażenia firm, magazynów, szkół, urzędów oraz innych budynków użyteczności publicznej. Przepisy BHP nakładają obowiązek jej posiadania. Aby zwiększyć bezpieczeństwo domowników warto zaopatrzyć się także w apteczkę do domu. Dostępna tutaj skrzynka wykonana jest z trwałego metalu. Została pomalowana proszkowo, co zwiększa jej odporność na korodujące działanie wody i powietrza. Jest w kolorze białym, będącym odzwierciedleniem sterylności. Przeznaczona jest do powieszenia, więc warto zadbać, żeby znalazła się w miejscu widocznym i ogólnodostępnym. Dzięki temu w razie potrzeby będziesz mieć do niej łatwy dostęp. Apteczka sprzedawana jest bez wyposażenia – należy uzupełnić ją zgodnie z przepisami oraz własnymi potrzebami.

   Specyfikacja techniczna

   Liczba sztuk w opakowaniu1
   Typ opakowaniaszt.
   W zestawieWyposażenie
   KolorBiały
   MateriałStal
   PowłokaPowlekany proszkowo
   Kod produktu5900207006506