icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Apteczki

Strona główna

Strzałka w prawo

Bezpieczeństwo i BHP

Strzałka w prawo

Apteczki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Apteczka z wyposażeniem Metalkas TG-1PAE
Strzałka w prawo

Apteczka z wyposażeniem Metalkas TG-1PAE

138
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Apteczka to niezbędny element wyposażenia budynków użyteczności publicznej oraz firm prywatnych. Obowiązek jej posiadania w takich miejscach określają przepisy BHP. Apteczka została wykonana z trwałego metalu pomalowanego na biało. Posiada podstawowe wyposażenie, którego elementy mogą się przyczynić do uratowania życia.

  Cechy i zalety

  Apteczka to niezbędny element wyposażenia biur, magazynów, szkół, urzędów oraz innych budynków użyteczności publicznej. Obowiązek jej posiadania w takich miejscach określają przepisy BHP. Dla bezpieczeństwa warto posiadać ją także w domach. Dostępna tutaj apteczka jest wykonana z solidnego metalu, pomalowanego na biało. Jest wyposażona w podstawową zawartość, czyli w kompres jałowy, watę, różne rodzaje opaski dzianej, gazę jałową, plaster z opatrunkiem, plaster bez opatrunku, nożyczki, rękawiczki jednorazowe oraz maseczkę do sztucznego oddychania. Wszystkie te przedmioty mogą się przyczynić do ratowania życia w kryzysowej sytuacji. Produkt przeznaczony jest do powieszenia – warto umieścić ją w widocznym i ogólnodostępnym miejscu, aby w razie potrzeby mieć łatwy dostęp do jej zawartości.

   Specyfikacja techniczna

   Liczba sztuk w opakowaniu1
   Typ opakowaniaszt.
   W zestawieApteczka bez wyposażenia
   KolorBiały
   MateriałStal
   PowłokaPowlekany proszkowo
   Kod produktu5905179508010