Zobacz więcej Włókniny ścierne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Włókniny ścierne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Arkusz ścierny wodny Autofit 140 x 230 mm P2500

Arkusz ścierny wodny Autofit 140 x 230 mm P2500

2,18
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dostępny tutaj artykuł to arkusz ścierny wodny. Produkt służy do przygotowywania powierzchni przed lakierowaniem. Wysoka gradacja ziarna sprawia, że stosując ten wyrób usuniesz nawet bardzo drobne rysy i wyszlifujesz obiekt. Odpowiednie przygotowanie powierzchni podnosi przyczepność lakieru, co przekłada się na jego trwałość.

   Cechy i zalety

    Arkusz ścierny wodny jest wyrobem rekomendowanym do zastosowania w profesjonalnym warsztacie lakierniczym. Produkt przede wszystkim służy do polerowania metalu, na przykład karoserii samochodowej, ale można go także wykorzystać do plastiku i kompozytów. Artykuł wyróżnia się wysoką gradacją, co oznacza, że jest przeznaczony do ostatecznego wygładzania i matowienia powierzchni przed nałożeniem powłok lakierniczych. Arkusz jest przystosowany do pracy na mokro – należy dokładnie go zmoczyć i również polewać obficie wodą szlifowaną powierzchnię. Produkt można także przyciąć, dostosowując jego wielkość do potrzeb, na przykład aby dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. W naszej ofercie znajdują się także materiały ścierne o innych gradacjach.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5906735887556