Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Uszczelki do drzwi

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Uszczelki do drzwi

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Automatyczna uszczelka Diall do drzwi 1 m aluminium
Strzałka w prawo

Automatyczna uszczelka Diall do drzwi 1 m aluminium

52,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Chcesz zamaskować szczelinę powstałą pomiędzy drzwiami automatycznymi oraz podłogą? Zrobisz to za pomocą prezentowanej uszczelki. Część nie wymaga częstej wymiany – jest trwała, gdyż stworzona została z aluminium oraz włosia. Posiada szary kolor, dlatego idealnie nadaje się do skompletowania z częściami o podobnej barwie. Oszczędzajmy energię - Jeśli czujesz chłodny przeciąg, oznacza to, że z Twojego domu ucieka ciepło. Uszczelka może zapobiec utracie ciepła przez szczeliny w ościeżnicach, oknach i drzwiach. Dzięki temu może pomóc zmniejszyć zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Trudno wyobrazić sobie swobodne wykonywanie codziennych czynności w pomieszczeniu, w którym panują przeciągi. Jeśli przez szparę powstałą pomiędzy drzwiami automatycznymi i podłogą do wnętrza budynku przedostaje się nieprzyjemny chłód, koniecznie wykończ lukę za pomocą prezentowanej uszczelki. Model utrzymany w uniwersalnym szarym kolorze nie wpłynie na wygląd Twojego otoczenia. W czasie jego produkcji zastosowano aluminium i włosie, wobec czego przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne. Jak go zamocować? Zrobisz to bezproblemowo za pomocą dołączonych do zestawu śrub. Nie pozwól, aby ciepłe powietrze wydostawało się z wnętrza budynku przez nieszczelne drzwi. Sprawdź ofertę i zastosuj funkcjonalną uszczelkę.

    • Zapobiega przeciągom
    • Idealne rozwiązanie do wykładzin z gęstym włosiem
    • Konstrukcja bez widocznych mocowań
    • Wielkość szczeliny: 1-20 mm

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu1000mm
    Grubość produktu10mm
    Szerokość produktu43mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    KolorSzary
    Kod produktu3663602883913