icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Barierki

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Barierki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Barierka stalowa kręcona 198 cm

Barierka stalowa kręcona 198 cm

118
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Barierka stalowa kręcona posłuży Ci do wykończenia budowy balustrady, bramy lub schodów. Celem jej postawienia jest przede wszystkim Twój komfort oraz bezpieczeństwo. Sprawdzi się zarówno w wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. Produkt jest wytrzymały na wszelkiego rodzaju zarysowania lub zadrapania. Prosty i estetyczny wygląd sprawia, że dopasujesz barierkę do aranżacji każdego miejsca.

  Cechy i zalety

  Jeśli jesteś na etapie wykończenia schodów, balustrady lub ogrodzenia, pamiętaj o jeszcze jednym elemencie. Jest nim barierka stalowa kręcona 198 cm. Do produkcji została wybrana specjalna stal, która posiada gwarancję jakości. Przede wszystkim jest odporna na działanie czynników atmosferycznych. Deszcz, śnieg, skrajne temperatury oraz zetknięcie z innymi przedmiotami nie naruszą jej struktury. Oznacza to, że produkt możesz zamontować zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. Trwałość barierki jest niezawodna, ponieważ w dużej mierze odpowiada za Twój komfort i bezpieczeństwo podczas korzystania z balkonu czy schodów. Barierka stalowa kręcona cechuje się również estetycznym wyglądem, który dopasujesz do każdej aranżacji.

  • Dobra jakość stali
  • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
  • Estetyczny wygląd

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorStal surowa
  Kod produktu5901912876675