Basen stalowy Fidji 3,5 m
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Sprawdź wysokość rat w systemie
Wycofany z oferty
Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercieSzczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Basen stalowy Fidji jest produktem całorocznym. Nie musisz składać go na zimę ani wylewać z niego wody. Produkt ten ma certyfikat, a także czteroletnią gwarancję. Został również przetestowany pod kątem bezpieczeństwa dla dzieci i wytrzymałości wkładu. Zestaw basenowy obejmuje również akcesoria do filtracji wody, drabinę i skimmer.
Cechy i zalety
Basen stalowy Fidji 3,5 m może być wykorzystany w ogrodzie lub na działce. Dzięki niemu zapewnisz sobie ochłodę w upalne dni. Jest to bardzo funkcjonalny produkt, który nie wymaga składania na zimę. Nie musisz też wylewać z niego wody po zakończeniu sezonu. Produkt z serii Fidji jest wykonany ze stali. Dzięki temu producent daje na niego cztery lata gwarancji. Basen stalowy Fidji w białym kolorze został przetestowany pod względem bezpieczeństwa dzieci i wytrzymałości wkładu. Produkt ma również certyfikat. Wraz z basenem otrzymasz także zestaw filtrujący, skimmer, drabinę i niezbędne akcesoria, w tym rury i złączki. Szukasz innego modelu basenu? W ofercie sklepów Castorama znajdziesz duży wybór dostępnych rodzajów i pojemności basenów ogrodowych.
- 4 lata gwarancji na konstrukcję basenu
- Produkt certyfikowany
- Testowany pod względem wytrzymałości oraz bezpieczeństwa dzieci
- Basen całoroczny - nie składamy basenu na zimę, nie wylewamy wody
- Basen ogrodowy, całoroczny do użytku domowego
- Basen całoroczny, nie składamy basenu na zimę, nie wylewamy wody
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Marka | GRE |
---|---|
Typ produktu | Basen z pompą |
Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
Rodzaj opakowania | Sztuka |
Seria | Fidji |
Gwarancja producenta | 2 lata |
Szczegóły gwarancji | 4 lata konstrukcja basenu |
Średnica (cm) | 370cm |
Wysokość (cm) | 120cm |
Pojemność (l) | 10102L |
W zestawie | Konstrukcja basenu, wkład, zestaw filtrujący, drabina, złączki, rury, skimmer |
Stelaż w zestawie | Stelaż w zestawie |
Grupa kolorystyczna | Biały |
Kolor | Biały |
Kształt produktu | Okrągły |
Kod EAN | 8412081211435 |