Zobacz więcej Baterie prysznicowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Baterie łazienkowe

Strzałka w prawo

Baterie prysznicowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Bateria prysznicowa Grohe Sail Cube chrom
Strzałka w prawo

Bateria prysznicowa Grohe Sail Cube chrom

298
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Stylowa bateria prysznicowa marki Grohe przeznaczona jest do montażu na ścianę. Seria Sail Cube charakteryzuje się geometrycznymi kształtami i prostotą linii. Prezentowany produkt umożliwia samodzielną regulację ciśnienia wody oraz jego temperatury. Bateria prysznicowa wyposażona jest w innowacyjną głowicę ceramiczną w technologii Grohe SilkMove, która zapewnia precyzyjną i łatwą obsługę. Bateria wykonana jest z metalu w kolorze chrom, który jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne.

   Cechy i zalety

    Nowoczesne aranżacje łazienki wymagają wprowadzenia eleganckich akcentów, które podkreślą styl i oryginalność wnętrza. Armatura łazienkowa to nie tylko niezbędne urządzenia do korzystania z prysznica, ale równie dobry sposób na dekorację wnętrza. Prezentowana bateria prysznicowa posiada nowoczesną formę, w której dominuje geometria i symetria, dlatego idealnie prezentuje się w modernistycznych pomieszczeniach. Bateria prysznicowa umożliwia samodzielną regulację strumienia wody oraz jej temperatury. Wyposażona jest w wygodny i poręczny uchwyt z innowacyjna głowicą ceramiczną w technologii Grohe SilkMove®. Produkt wykonany jest z trwałego i odpornego na uszkodzenia metalu w kolorze chrom. Jest łatwy do utrzymania w czystości. Bateria przeznaczona jest do montażu na ścianie. Wyposażona jest w praktyczne zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym

    • Głowica ceramiczna z technologią grohe silkmove® zapewniającą łatwą i precyzyjną obsługę baterii
    • Szerokość przyłączy: 15 cm
    • Głębokość baterii 17.2 cm
    • Zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym

    Specyfikacja techniczna

    Grupa kolorystycznaSrebrny
    Gwarancja producenta5 lat​
    KolorChrom
    MarkaGrohe
    SeriaSail Cube
    Typ produktuBateria prysznicowa
    Kod produktu4005176997082