Produkty

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach. Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Bateria wannowa GoodHome Lecci chrom

Kliknij aby powiększyć

Bateria wannowa GoodHome Lecci chrom

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 518763

|
Bateria wannowa Lecci chrom jest elementem niezbędnym w każdej łazience z wanną. Zamontuj go bezpośrednio przy ścianie, a będziesz mógł szybko i skutecznie napełniać wannę wodą. Do baterii możesz także podłączyć słuchawkę prysznicową, która zwiększy funkcjonalność elementu. Nasza oferta obejmuje także wiele innych baterii do wanny.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

12 cm

Wysokość opakowania

21 cm

Szerokość opakowania

18 cm

Waga brutto

1.72 kg

Wymiary produktu

szer. 216 x wys. 111 x gł. 194 mm

Wymiary głowicy

35 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

łazienka, do wanny

Zawartość zestawu

bateria, zestaw montażowy

Parametry indywidualne

Marka

GoodHome

GoodHome to nasza nowa marka produktu. Jest to znak jakości, innowacyjności i doskonałości.

Nasz produkt sprzedawany dotychczas pod marką Cooke&Lewis, który uzyskał bardzo pozytywne opinie klientów oraz spełnia nasze kryteria selekcji, już teraz w pełni zasługuje na wyróżnienie go marką GoodHome. Jednak przez pewien czas, produkt ten może być sprzedawany w swoich dotychczasowych opakowaniach.
Jest tak dlatego, że działając zgodnie z naszymi zasadami zrównoważonego rozwoju uznaliśmy, że wymiana opakowań z powodu zmiany marki nie byłaby korzystna dla środowiska naturalnego. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że w opakowaniu otrzymają Państwo znakomity produkt.

Seria

Lecci

Rodzaj baterii

ścienna

Gwarancja

10 lat

Informacje dodatkowe

minimalne ciśnienie: 2,0 bar

Nr referencyjny

YA3412P

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

mosiądz

Kolor producenta

chrom
Bateria wannowa Lecci chrom jest wykonana z mosiądzu. Dzięki temu wykazuje odporność na rdzę i uszkodzenia mechaniczne. Będzie Ci dobrze i bezproblemowo służyła przez wiele lat. Bateria jest utrzymana w nowoczesnym stylu, dlatego najlepiej sprawdzi się w podobnych łazienkach. Geometryczne wzory i surowy wystrój to dobre tło dla tego elementu. Bateria wannowa Lecci chrom oferowana jest w zestawie, który zawiera także części montażowe. Dzięki temu instalacja elementu należy do prostych zadań. Z pewnością też pozwoli Ci na zaoszczędzenie czasu. Uniwersalne wejścia natomiast umożliwią podpięcie praktycznie dowolnej słuchawki prysznicowej. Nasza oferta obejmuje również inne modele z serii Lecci, które dopasujesz do każdego wystroju.
Ocena
2 komentarze
15.04.2019
Jedyną zaletą tej baterii jest tylko wygląd.Bateria przy odkręceniu wody jest bardzo,bardzo głośna.Odkręcając wodę w godzinach nocnych gwarantuje obudzenie sąsiadów.Jeśli ktoś chce im umilić noc to polecam baterię w 100% (satysfakcja gwarantowana).Podsumowując to wszystko, to powiem że jest to jeden wielki szmelc !!!!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli produkt nie spełnił Pana(i) oczekiwań. Przypominamy, że w przypadku produktu wadliwego istnieje możliwość złożenia reklamacji w dowolnym sklepie Castorama. Zachęcamy również do konsultacji z naszym specjalistą, który zweryfikuje, co może być przyczyną opisanej głośności pracy baterii.

15.04.2019
Jedynym plusem baterii jest to tylko wygląd!
Bateria przy odkręceniu wody jest bardzo , bardzo głośna.Odkręcanie jej w godzinach nocnych skutkuje obudzeniem sąsiadów.Jak ktoś nie lubi sąsiadów a chce im umilić czas to polecam baterię w 100%.Bardzo żałuję że ją kupiłem. Podsumowując to wszystko to mogę powiedzieć że to szmelc jakich mało.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli produkt nie spełnił Pana(i) oczekiwań. Przypominamy, że w przypadku produktu wadliwego istnieje możliwość złożenia reklamacji w dowolnym sklepie Castorama. Zachęcamy również do konsultacji z naszym specjalistą, który zweryfikuje, co może być przyczyną opisanej głośności pracy baterii.

 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Jak dobrać armaturę do aranżacji łazienki

 • Wykończenie

  Rodzaje, konserwacja i wybór armatury łazienkowej

 • Wykończenie

  TOP 3 baterie łazienkowe w Twoim domu

Ocena i komentarz dla:

Bateria wannowa GoodHome Lecci chrom