icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Ościeżnice regulowane

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Drzwi wewnętrzne

Strzałka w prawo

Ościeżnice regulowane

Strzałka w prawo

Belka ościeżnicy regulowana 100-140 mm 80 orzech

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Belka ościeżnicy regulowana 100-140 mm 80 orzech
49,98
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Belka znajdzie zastosowanie w każdym funkcjonalnym mieszkaniu, ponieważ stanowi jeden z elementów potrzebnych do wykonania ościeżnicy. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną oraz wyjątkowo estetycznym wyglądem, ponieważ powstała z płyt MDF w kolorze orzech. W naszej ofercie znajdziesz także inne komponenty ościeżnic tej marki.

  Cechy i zalety

  Belka znajdzie zastosowanie podczas samodzielnego tworzenia ościeżnic w otworach wejściowych – stanowi bowiem górną część tej konstrukcji. W związku z tym dzięki niej będziesz w stanie wykonać obramowanie przeznaczone do skutecznego osadzania drzwi. Produkt posiada możliwość regulacji jego szerokości, dlatego z łatwością dopasujesz go do pozostałych części. Charakteryzuje się także wysoką wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na uszkodzenia, co zawdzięcza wykorzystaniu podczas produkcji twardej płyty MDF. Cała ościeżnica może spełniać także funkcję dekoracyjną – elementy w kolorze orzech prezentują się niebywale elegancko oraz tworzą harmonijną całość z wnętrzami o charakterze klasycznym. W ofercie znajdziesz też belki w innych kolorach, zatem dopasujesz odpowiedni model także do otoczenia nowoczesnego.

  • Z trwałego MDF
  • Szeroki wybór kolorów i rozmiarów
  • Możliwość dostosowania do grubości muru

  Specyfikacja techniczna

  Typ produktuBelka do ościeżnicy
  Wysokość produktu946mm
  KolorOrzech
  MateriałMDF
  Kod produktu5908305657316