Produkty

Betoniarka Altrad Superior 190 180 l 1100 W

Kliknij aby powiększyć

Betoniarka Altrad Superior 190 180 l 1100 W

Marka: Altrad

Marka: Altrad

Kod: 924235

|
Praktyczną betoniarkę z powodzeniem wykorzystasz na każdym placu budowy. Narzędzie to świetnie posłuży Ci do przygotowywania mieszanek betonowych, zapraw wapiennych oraz cementowych. Produkt wytworzono ze stali węglowej, która odznacza się przede wszystkim wytrzymałością mechaniczną – przedłuża to możliwy czas jego użytkowania.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

dł. 1295 x szer. 735 x wys.1440 mm

Długość opakowania

130 cm

Wysokość opakowania

144 cm

Szerokość opakowania

74 cm

Waga brutto

72 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

przygotowywanie mieszanek betonowych, zapraw wapiennych oraz cementowych

Przechył

koło z hamulcem nożnym

Moc maksymalna

1100 W

Napięcie

230 V

Obroty bębna

23 RPM

Pojemność bębna

180 l

Pojemność zarobowa bębna

145 l

Emisja hałasu

85 dB

Parametry indywidualne

Marka

Altrad

Rodzaj wieńca

żeliwny

Gwarancja

2 lata

Informacje dodatkowe

malowanie proszkowe, metalowa osłona silnika, dodatkowy uchwyt do przemieszczania betoniarki

Nr referencyjny

MU163

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal węglowa

Kolor producenta

pomarańczowy
Dzięki zastosowaniu praktycznej betoniarki z łatwością przygotujesz mieszankę betonową, zaprawę wapienną czy cementową. Narzędzie zostało wyprodukowane z materiału, który wyróżnia się w szczególności trwałością i wytrzymałością mechaniczną – ze stali węglowej. Jest on także odporny na szkodliwe działanie najróżniejszych substancji chemicznych, co przedłuża jego żywotność. Produkt cechuje się również prostym i komfortowym użytkowaniem – posiada koło z hamulcem nożnym, które pozwala zatrzymać element bez użycia rąk. Powierzchnię betoniarki pomalowano farbą proszkową, uodparniając ją tym samym na blaknięcie pod wpływem słońca. W naszej ofercie znajdziesz też inne narzędzia, które z pewnością usprawnią pracę na Twojej budowie.
Ocena
3 komentarze
15.04.2019
Kategorycznie odradzam zakupu tego urządzenia. Betoniarka skandalicznie wykonana. Napęd kompletnie nieprzystosowany do przeznaczenia.
Jak komuś służy 2 lata to chyba jako maszyna losująca do LOTTO bo betonu nie wytrzymuje. Chyba, że modele sprzed 2 lat były z innym napędem.
Betoniarka padła przy pierwszym kręceniu betonu. nawet nie udało się dokładnie wymieszać pierwszej porcji półsuchego betonu z betoniarni. Specjalnie kopiłem większą 180L i mocniejszą 110W żeby nie mieć problemów. Mechanizm napędowy zrobiony jest z plastikowego, wtryskiwanego kółka napędowego z kiepskiego plastiku. W dziecięcych hulajnogach widziałem dużo porządniejsze kółka. Oczywiście milem wielki problem, dwie godziny szukania czegoś na zamianę. Dwie godziny przestoju (ekipa chce zapłaty bo nie ich wina, beton w części zwieziony w całości zapłacony - 10 m3, nie wiadomo czy uda się zalać strop w jeden dzień itp). Dziwię się, że Castorama handluje takim szmelcem. Zobaczymy jak pójdzie z reklamacją, na razie cisza jakby nic się nie stało, a ja pracuje z mniejszą i teoretycznie słabszą maszyną, ale innej firmy i jakoś muszę sobie radzić.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Bardzo nam przykro, jeśli spotkał się Pan(i) z tego rodzaju sytuacją. Oczywiście prosimy o złożenie reklamacji na produkt w dowolnym sklepie Castorama. Może Pan to zrobić również telefonicznie lub za pośrednictwem e-maila. Dołożymy starań w celu weryfikacji opisanej sytuacji.

01.10.2017
Betoniarka pracowała trzy godziny i resztę zaprawy musiałem do mieszać ręcznie bo " napęd " się rozlecial .
Nie polecam.
11.04.2017
Betoniarka przepracowała już dwa sezony, głównie przy tworzeniu murków i kamiennych ogrodzeń. Dla mnie bez zarzutu, działa sprawnie i z większym i mniejszym ładunkiem.
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Rozbiórka budynku – kiedy wymaga pozwolenia

 • Budowa

  Jak wybrać betoniarkę?

 • Budowa

  Jaka ilość wody potrzebna jest do budowy domu?

Ocena i komentarz dla:

Betoniarka Altrad Superior 190 180 l 1100 W