Zobacz więcej Blachy przypiecowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Instalacje kominkowe

Strzałka w prawo

Blachy przypiecowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Blacha malowana NORDflam 50 x 80 cm stary brąz

Blacha malowana NORDflam 50 x 80 cm stary brąz

138
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowana blacha zabezpiecza podłogę wokół paleniska, kominka lub piecyka. Ułożenie jej wokół urządzeń grzewczych zapewnia doskonałą ochronę przed iskrą, popiołem lub rozżarzonym węglem, pozwalając na zachowanie podłogi w nienaruszonym stanie. Model jest wykonany z materiału, który wykazuje znakomitą trwałość i odporność na szereg czynników zewnętrznych.

   Cechy i zalety

    Dzięki blasze z oferty jest możliwe skuteczne zabezpieczenie podłogi przed niepożądanymi zjawiskami, takimi jak np. zaprószenie ognia, uszkodzenie wskutek działania wysokiej temperatury, itp. Model chroni powierzchnię z paneli drewnianych, tworzyw sztucznych, płytek ceramicznych, a także z innych materiałów. Produkt jest wykonany ze stali nierdzewnej, która wykazuje wysoką trwałość. Jego dodatkowym atutem jest powierzchnia pomalowana proszkowo, dzięki czemu jest odporny na działanie korozji, a także wszelkiego rodzaju odkształcenia. Model prezentuje się estetycznie w każdym wnętrzu. Jego brązowy odcień świetnie wkomponowuje się zarówno w tradycyjne, jak i nowoczesne aranżacje. By utrzymać blachę w czystości, wystarczy ją przetrzeć mokrą szmatką z detergentem.

    • Zaokrąglone krawędzie
    • Stal ognioodporna

    Specyfikacja techniczna

    Głębokość produktu500mm
    Grubość produktu2mm
    Szerokość produktu800mm
    KolorBrązowy
    MateriałStal
    Kod produktu5904341518956