Zobacz więcej Blachy przypiecowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Instalacje kominkowe

Strzałka w prawo

Blachy przypiecowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Blacha malowana NORDflam 60 x 80 cm stary brąz

Blacha malowana NORDflam 60 x 80 cm stary brąz

158
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Blacha ze stali to rozwiązanie, które znajduje zastosowanie wokół piecyków i kominków, gdzie występuje wysokie zagrożenie zaprószenia ognia. Prezentowany produkt zwiększa bezpieczeństwo mieszkania, chroniąc podłogę z różnych materiałów przed uszkodzeniami i pożarem. Model jest dostępny w atrakcyjnym odcieniu brązu, który świetnie komponuje się z każdym wnętrzem.

   Cechy i zalety

    By skutecznie zabezpieczyć powierzchnię podłogi wokół kominka lub piecyka, wskazane jest ułożenie na niej produktu, jakim jest prezentowana blacha. Dzięki niej ryzyko konsekwencji zaprószenia ognia jest mniejsze, a komfort mieszkania większy. Model chroni przed niszczącym działaniem popiołu, iskier czy żarzącego się węgla. Dodatkowym atutem blachy jest znakomita odporność na rdzewienie. Jest to zasługa wykonania z wysokiej klasy stali, która nie ulega odkształceniom pod wpływem wysokiej temperatury. Blacha jest łatwa w montażu i konserwacji – by ją wyczyścić wystarczy użyć wilgotnej szmatki z detergentem. Produkt świetnie pasuje do każdego wnętrza – dzięki swojej barwie, przypominającej stary brąz, nadaje pomieszczeniu wyjątkowy, staromodny klimat.

    • Zaokrąglone krawędzie
    • Stal ognioodporna

    Specyfikacja techniczna

    Głębokość produktu600mm
    Grubość produktu2mm
    Szerokość produktu800mm
    KolorBrązowy
    MateriałStal
    Kod produktu5904341518963