Zobacz więcej Szyldy i tarcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Szyldy i tarcze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Blokada WC aluminium szczotkowane biała

Blokada WC aluminium szczotkowane biała

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Niewielkie akcesorium, które przyda się do każdych drzwi od łazienki czy toalety, to blokada WC. Dzięki jego zainstalowaniu, zapewnisz sobie odpowiedni poziom prywatności i unikniesz wchodzenia do środka przez niepowołane osoby. Blokada ta jest wykonana z aluminium, dlatego jest trwała i solidna, a białe wykończenie pomoże Ci dopasować ją do aranżacji.

   Cechy i zalety

    Łatwym sposobem na ochronę własnej prywatności w toalecie czy łazience jest zastosowanie w drzwiach blokady. Ten rodzaj zamknięcia umożliwia Ci zamknięcie się od środka, co zabezpieczy Cię przed wchodzeniem do wnętrza niepożądanych osób. Blokada jest niewielka i prosta w użyciu, wystarczy ją przekręcić w jedną lub drugą stronę, w zależności od tego, czy chcesz skorzystać z toalety, czy z niej wyjść. Artykuł ten wykonano z aluminium, dlatego jest solidny i trwały, a dzięki szczotkowaniu jest również estetyczny i łatwy do utrzymania w czystości. Blokada WC tego modelu została wykończona na biało, pasuje więc do wielu aranżacji czy kolorów drzwi – stanowi uniwersalny element. Produkt ten może Ci przydać się zarówno w mieszkaniu, jak i lokalach usługowych czy przestrzeniach publicznych.

    • Płynnie działa
    • Prosty montaż
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne

    Specyfikacja techniczna

    Minimalna grubość drzwi40mm
    Maksymalna grubość drzwi55mm
    Obszar zastosowaniaWewnętrzne
    MateriałAluminium
    KolorBiały
    Kod produktu5906711202021