Zobacz więcej Prowadnice do szuflad i szafek

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Boczki szuflad L-270

Boczki szuflad L-270

19,98
/ opak.
9,99
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli chcesz zadbać o funkcjonalność, a zarazem estetyczne wykończenie swoich mebli kuchennych, łazienkowych czy biurowych, musisz pamiętać o zastosowaniu kilku elementów. Do Jednymi z nich są z pewnością boczki mocowane na bokach szuflad, które – współgrając z prowadnicami – umożliwiają ich sprawne, płynne przesuwanie.

   Cechy i zalety

    Szuflada to element każdej praktycznej zabudowy, która znajduje szerokie zastosowanie w branży meblarskiej. Aby zapewnić jej sprawne funkcjonowanie, należy zadbać o każdy najmniejszy szczegół – począwszy od wyglądu, po najmniejsze elementy całej konstrukcji. Jednymi z ważniejszych części są w tym przypadku boczki szuflad, które razem z prowadnicami odpowiadają za sprawne wsuwanie i wysuwanie szuflady. Produkt został wykonany ze stali, co sprawia, że charakteryzuje się znakomitymi parametrami wytrzymałościowymi oraz wykazuje się dużą odpornością na odkształcenia. Wśród naszego bogatego asortymentu najróżniejszych akcesoriów meblowych znajdziesz również pozostałe elementy gwarantujące wysoki komfort codziennego użytkowania mebli.

    • Płynnie działa
    • Prosty montaż
    • Odporna na uszkodzenia mechaniczne
    • Wysuw: 182 mm

    Specyfikacja techniczna

    W zestawie2 szt.
    KolorBiały
    MateriałStal
    Kod produktu5906711288131