icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Bombki

Strona główna

Strzałka w prawo

Boże Narodzenie

Strzałka w prawo

Bombki i ozdoby choinkowe

Strzałka w prawo

Bombki

Strzałka w prawo

Bombka szklana MAG 80 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Bombka szklana MAG 80 mm
15,98
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Bombka szklana 80 mm to tradycyjna ozdoba świąteczna, która nadaje się do zawieszenia na choince. Możesz ją zastosować wszędzie tam, gdzie zdecydujesz się ustawić bożonarodzeniowe drzewko, czyli w mieszkaniu lub domu, a także w swojej pracy, czy zakładzie różnego typu. Nadaje się do zestawienia z pozostałymi akcesoriami świątecznymi.

  Cechy i zalety

  Bombka szklana 80 mm to średniej wielkości element, którym zwyczajowo dekoruje się choinkę. Szklana bombka to tradycyjna forma tego produktu, zanim pojawiły się elementy plastikowe. Jej zaletą jest efektowne wykonanie, które z powodzeniem zestawisz z podobnymi akcesoriami. Element nadaje się do zawieszenia w domu lub mieszkaniu, ale również w każdym miejscu, gdzie chcesz postawić bożonarodzeniowe drzewko. Może to być Twoja praca lub zakład o różnym przeznaczeniu. Efektowny detal wyeksponujesz również jako samodzielną ozdobę, którą zawiesisz na girlandzie, imitującej gałązki świerkowe. Z uwagi na szklany materiał, z jakiego wykonano bombkę, warto zadbać o osłonę dla niej na czas przechowywania do następnego sezonu świątecznego.

   Specyfikacja techniczna

   Typ produktuBombka
   Typ opakowaniaSzt.
   MarkaMAG
   Średnica produktu80mm
   EfektEfekt flokowania
   KolorBiały
   Kształt produktuOkrągły
   MateriałSzkło
   Kod produktu5907556712379