Zobacz więcej Bramy wjazdowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Bramy wjazdowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Brama dwuskrzydłowa Polargos Portland 400 x 160 cm
Strzałka w prawo

Brama dwuskrzydłowa Polargos Portland 400 x 160 cm

1 478
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Brama to element wykorzystywany w czasie instalowania ogrodzeń. Cechuje się długotrwałą żywotnością, gdyż powstała z ocynkowanej stali – materiału odpornego nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale też szkodliwe działanie wilgoci oraz promieni słonecznych. W zestawie znajdziesz również 4 zawiasy przydatne w czasie montażu produktu.

   Cechy i zalety

    Brama stosowana jest w czasie wykonywania ogrodzeń, więc przyda się w większości gospodarstw domowych. Cechuje się odpornością odkształcenia, ponieważ powstała ze stali – zachowa nienaganny stan przez długi czas. Ocynkowany obiekt nie ulega korozyjnemu działaniu wilgoci, co ma wyjątkowo istotne znaczenie w przypadku przedmiotów użytkowanych na świeżym powietrzu. W zestawie znajdziesz również 4 zawiasy, wobec czego nie musisz dokupować ich we własnym zakresie. Bramę możesz zainstalować samodzielnie lub skorzystać z usług specjalisty, jeśli nie posiadasz doświadczenia w tego typu pracach. Proponujemy również inne elementy ogrodzeń, dlatego bezproblemowo skompletujesz wszystkie akcesoria niezbędne w celu zapewnienia sobie poczucia prywatności i bezpieczeństwa na własnej posesji.

    • Do grodzenia posesji, w której wielkość podwórka i odległości od bramy do budynku pozwoli na otwarcie jednego skrzydła o długości 200 cm

    Specyfikacja techniczna

    Głębokość (cm)5cm
    Szerokość (cm)400cm
    Wysokość (cm)160cm
    SeriaPortland
    Grupa kolorystycznaCzarny
    KolorAntracyt
    Waga produktu45.5kg
    W zestawiebrama, zawiasy
    Kod produktu5902360104884