Brama dwuskrzydłowa Polargos Portland 400 x 160 cm
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Sprawdź wysokość rat w systemie
Wycofany z oferty
Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercieSzczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Brama to element wykorzystywany w czasie instalowania ogrodzeń. Cechuje się długotrwałą żywotnością, gdyż powstała z ocynkowanej stali – materiału odpornego nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale też szkodliwe działanie wilgoci oraz promieni słonecznych. W zestawie znajdziesz również 4 zawiasy przydatne w czasie montażu produktu.
Cechy i zalety
Brama stosowana jest w czasie wykonywania ogrodzeń, więc przyda się w większości gospodarstw domowych. Cechuje się odpornością odkształcenia, ponieważ powstała ze stali – zachowa nienaganny stan przez długi czas. Ocynkowany obiekt nie ulega korozyjnemu działaniu wilgoci, co ma wyjątkowo istotne znaczenie w przypadku przedmiotów użytkowanych na świeżym powietrzu. W zestawie znajdziesz również 4 zawiasy, wobec czego nie musisz dokupować ich we własnym zakresie. Bramę możesz zainstalować samodzielnie lub skorzystać z usług specjalisty, jeśli nie posiadasz doświadczenia w tego typu pracach. Proponujemy również inne elementy ogrodzeń, dlatego bezproblemowo skompletujesz wszystkie akcesoria niezbędne w celu zapewnienia sobie poczucia prywatności i bezpieczeństwa na własnej posesji.
- Do grodzenia posesji, w której wielkość podwórka i odległości od bramy do budynku pozwoli na otwarcie jednego skrzydła o długości 200 cm
Specyfikacja techniczna
Seria | Portland |
---|---|
Szerokość produktu | 4000mm |
Wysokość produktu | 1600mm |
Głębokość produktu | 50mm |
Waga produktu | 45.5kg |
Kolor | Antracyt |
Grupa kolorystyczna | Czarny |
Powłoka | Powlekany proszkowo |
Materiał | Stal |
W zestawie | brama, zawiasy |
Przeznaczenie | systemy ogrodzeniowe |
Kod EAN | 5902360104884 |