Produkty

Brykiet Pini-Kay drewno liściaste 10 kg

Kliknij aby powiększyć

Brykiet Pini-Kay drewno liściaste 10 kg

Kod: 997325

|
Jeśli szukasz uniwersalnego paliwa opałowego, które sprawdzi się zarówno do palenia w kominku, piecu oraz kotle, zwróć uwagę na brykiet Pini-Kay. Prezentowany produkt powstał z czystych trocin drzew liściastych. Jest to odnawialne źródło energii, więc brykiet to odpowiedni wybór dla osób mających na uwadze dobro środowiska naturalnego.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

38 cm

Wysokość opakowania

11 cm

Szerokość opakowania

22.5 cm

Waga brutto

10 kg

Waga w opakowaniu

10 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

kominki, piece, kotły

Parametry indywidualne

Informacje dodatkowe

brykiet powinien być przechowywany w suchych i wietrzonych pomieszczeniach

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

drewno liściaste
Brykiet drzewny jest uniwersalnym środkiem przeznaczonym do palenia w kominkach, piecach i kotłach. Został wykonany z czystych trocin drzew liściastych. Prezentowany produkt cechuje się wyjątkową wydajnością energetyczną. Specjalny otwór w środku zapewnia doskonały dopływ powietrza, dzięki czemu brykiet pali się dłużej. Jednocześnie jest przyjazny dla środowiska, ponieważ pochodzi z odnawialnych źródeł energii. Brykiet Pini-Kay jest bardzo łatwy w użyciu. Podczas procesu prasowania trocin wykorzystuje się bardzo wysokie ciśnienie, które sprawia, że brykiet nie rozpada się. Jest również łatwy do przechowywania. Należy trzymać go w suchym i wietrzonym pomieszczeniu. W asortymencie Castorama znajdziesz też inne rodzaje paliwa opałowego. Zachęcamy do zapoznania się z nim!
Ocena
7 komentarzy
27.12.2019
Dobry brykiet. Kopcić może tylko jak słabo się rozpala. Przy odpowiednio wysokiej temperaturze nie dymi w ogóle. Kaloryczny mega nie jest, ale przy rozpalaniu od góry, piramidka z 9 brykietów starcza na 3-4h - więc jest bardzo OK, tylko trzeba wiedzieć jak się za to zabrać.
26.08.2019
Super do pieców kaflowych ,oczywiście po wcześniejszym rozpaleniu drobnym drewnem do rozpałki . Kupiłem ten zestaw z liściastego i tańsze kostki z drzewa iglastego po 8 zł by porównać, te tańsze były bardzo słabe.Dokupiłem 100 kg szły po 6 na dobę 3 x po 2 sztuki i pokój w kamienicy 6x5 m ogrzało bardzo dobrze. W kominkach pali się drewnem i to nie byle jakim(dąb ,buk) tak dla info dla niewtajemniczonych wtedy szybka będzie czysta.
04.03.2019
Kupiłem awaryjnie jedną paczkę - dramat, szyba kominka czarna. Nie polecam nikomu.
13.01.2019
Polecam ale nie do samodzielnego palenia. Warto rozpalić na zwykłym drewnie a brykiet dorzucac do paleniska. U mnie się to sprawdza i wcale szyby nie brudzilo.
06.01.2019
Tragedia ! Sam popiół. Po pół godzinie cały kominek czarny cała szyba czarna. Tak fatalnego brykietu nie miałem do tej pory.
06.11.2018
Jakość wysoka, cena niestety też.
02.11.2018
Jak dla mnie dramat, popiół będący jednym z głównych składników widać już zaraz po ściągnięciu folii trzymającej brykiety, rozpalać to ciężko, brudzi szybę jak i wnętrze wkładu niemiłosiernie. Nie polecam
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Jak wykorzystać trociny

 • Instalacja

  Co to jest biomasa?

 • Instalacja

  Dlaczego śmieci nie mogą być opałem?

Ocena i komentarz dla:

Brykiet Pini-Kay drewno liściaste 10 kg