Zobacz więcej Buławy wibracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Sprzęt budowlany

Strzałka w prawo

Buławy wibracyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Buława wibracyjna Kaltmann elektryczna K-PCV800

Buława wibracyjna Kaltmann elektryczna K-PCV800

458
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  To dzięki buławie wibracyjnej można w odpowiedni sposób przygotować beton do dalszych prac remontowanych, budowlanych lub montażowych. Produkt pozwala na usunięcie z betonowej mieszkanki pęcherzyków powietrza i nadmiaru wody, co skutkuje otrzymaniem jednolitej masy. Napęd elektryczny zapewnia szybką oraz niezawodną pracę buławy.

   Cechy i zalety

    Oferowana buława wibracyjna jest produktem przeznaczonym do wielu prac budowlanych lub montażowych. To dzięki niej można w szybki oraz prosty sposób odpowiednio przygotować masę betonu przed dalszym jego wykorzystaniem. Buława usuwa nadmiar pęcherzyków powietrza oraz wody, dzięki czemu beton otrzymuje jednolitą strukturę pozbawioną rozwarstwień. Duża prędkość obrotowa oraz napęd elektryczny sprawiają, że szybko i prosto można uzyskać odpowiednią masę, dlatego produkt znajdzie swoje zastosowanie na różnych etapach prac budowlanych. Buława wibracyjna może zostać również użyta podczas wykonywania posadzek, zarówno znajdujących się na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór urządzeń tego typu, co pozwala na podjęcie odpowiedniej decyzji zakupu. Przyjmuje się obszar skutecznie zagęszczonego betonu jest równy 15 średnicom buławy.

    • Amplituda 0,8 mm
    • Zakres częstotliwości: 1100 - 1300 T/ min

    Specyfikacja techniczna

    MarkaZipper
    Długość produktu450mm
    Długość węża2500mm
    Średnica produktu35mm
    Maksymalne obroty na minutę4000rpm
    Moc w watach800W
    Napięcie zasilania220 - 240V
    Kod produktu9120039230894