Zobacz więcej Akcesoria do przetwórstwa

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Przetwórstwo owocowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Butelka Terdens Fiasco 2 l w koszu

Butelka Terdens Fiasco 2 l w koszu

20,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Butelka Fiasco to produkt o charakterze dekoracyjnym, w którym możesz przechowywać przygotowane samodzielnie wino, nalewkę lub miód pitny. Dzięki jej napełnieniu trunek będzie się efektownie prezentował, ponieważ butelka ma ciekawy kształt i ozdobiona została koszyczkiem z trawy morskiej. Produkt jest wykonany ze szkła, dlatego z łatwością utrzymasz go w czystości.

   Cechy i zalety

    Butelka Fiasco znajdzie uznanie w oczach wszystkich miłośników samodzielnego przygotowywania trunków w domowym zaciszu. Możesz w niej przechowywać wino, nalewkę lub miód pitny. Produkt wyróżnia się walorami dekoracyjnymi, dlatego za jego pomocą dodatkowo wyeksponujesz trunek, który będzie np. ustawiony na stole podczas przyjęcia. Butelka ma bowiem ciekawy kształt i jest ozdobiona koszyczkiem z trawy morskiej. Kolejnym jej atutem jest wygoda użytkowania – szyjka butelki jest poręczna, dlatego będziesz mógł z niej łatwo nalać trunek do kieliszków. Ponadto szkło łatwo utrzymasz w czystości i po jego opróżnieniu będziesz mógł napełnić butelkę innym napojem. W naszej ofercie znajdziesz też wiele innych akcesoriów tego typu.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaTerdens
     KolorBrązowy, przezroczysty
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5901733004349