Zobacz więcej Butle gazowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Butle gazowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Butla gazowa GZWM 11 kg

Butla gazowa GZWM 11 kg

218
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Butla gazowa wykorzystywana jest w celu zasilania kuchenek – umożliwia przyrządzanie ciepłych posiłków, więc produkt przyda się w większości gospodarstw domowych. Funkcjonalny przedmiot idealnie nadaje się też do uruchamiania gazowych grillów, zatem produkt z powodzeniem dopasujesz do własnych potrzeb. Zawór butli wyposażony został w uszczelkę zapobiegającą ulatnianiu się propan-butanu.

   Cechy i zalety

    Butla gazowa przyda się w wielu gospodarstwach domowych, ponieważ wykorzystywana jest w celu zasilania kuchenek – produkt umożliwia przyrządzanie ciepłych posiłków. Stosowany jest także na działkach, gdyż za jego pomocą z powodzeniem uruchomisz gazowy grill. Stal to materiał wyróżniający się szczególną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu całość przez długi czas zachowa nienaganny stan. Zawór butli wyposażony został w uszczelkę zapobiegającą ulatnianiu się gazu, co zapewnia poczucie bezpieczeństwa podczas użytkowania produktu. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne akcesoria przydatne w celu prawidłowego zasilania urządzeń propan-butanem, więc z powodzeniem skompletujesz produkty spełniające Twoje wymagania.

    • Zawór z uszczelką

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuButla gazowa
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    NormaPN-EN 1442 oraz dyrektywa 201/35/UE
    Typ gazuButan i propan
    Objętość27000ml
    Rodzaj zabezpieczeniaZawór
    Waga produktu11kg
    MateriałStal
    Kod produktu5907438300069