icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Cement

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Cement, kruszywa i wapno

Strzałka w prawo

Cement

Strzałka w prawo

Cement budowlany Lafarge 32,5 22,5 kg

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cement budowlany Lafarge 32,5 22,5 kg
15,58
/ szt.
0,69
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Cement budowlany Lafarge mater jest materiałem wykorzystywanym w budownictwie. Charakteryzuje się dobrą urabialnością, dużą plastycznością, a także wyjątkową przyczepnością do podłoża. Materiał ten zmniejsza ryzyko wystąpienia wykwitów węglowych i rys skurczowych. Produkt możesz wykorzystać do stabilizacji gruntu, murowania oraz tynkowania.

  Cechy i zalety

  Cement budowlany Lafarge 32,5 22,5 kg jest produktem o wszechstronnym zastosowaniu. Wykorzystasz go w budownictwie podczas remontowania, a także budowania nowych obiektów. Materiał ten posłuży Ci do murowania, tynkowania oraz stabilizowania podłoża. Cement budowlany Lafarge jest utrzymany w jasnoszarym kolorze. Charakteryzuje się wysoką urabialnością i dużą plastycznością. Dodatkowo wyróżnia go także dobra przyczepność do podłoża. Pozwala to na zmniejszenie strat materiałowych. Dzięki zastosowaniu tego produktu zminimalizujesz ryzyko powstawania rys skurczowych czy wykwitów węglanowych. Z asortymentu sklepów Castorama możesz wybrać również wiele innych zapraw murarskich o przeróżnych właściwościach i zastosowaniach.

  • Dobra urabialność

  Specyfikacja techniczna

  Minimalna temperatura aplikacji5°C
  Maksymalna temperatura aplikacji30°C
  NormaEN 197-1
  Typ opakowaniaszt.
  KolorSzary
  Kod produktu5907641400136