Zobacz więcej Cement

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Cement, kruszywa i wapno

Strzałka w prawo

Cement

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cement budowlany Lafarge CM II 32,5 22,5 kg

Cement budowlany Lafarge CM II 32,5 22,5 kg

16,48
/ szt.
0,73
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Cement budowlany Lafarge mater jest materiałem wykorzystywanym w budownictwie. Charakteryzuje się dobrą urabialnością, dużą plastycznością, a także wyjątkową przyczepnością do podłoża. Materiał ten zmniejsza ryzyko wystąpienia wykwitów węglowych i rys skurczowych. Produkt możesz wykorzystać do stabilizacji gruntu, murowania oraz tynkowania.

   Cechy i zalety

    Cement budowlany Lafarge 32,5 22,5 kg jest produktem o wszechstronnym zastosowaniu. Wykorzystasz go w budownictwie podczas remontowania, a także budowania nowych obiektów. Materiał ten posłuży Ci do murowania, tynkowania oraz stabilizowania podłoża. Cement budowlany Lafarge jest utrzymany w jasnoszarym kolorze. Charakteryzuje się wysoką urabialnością i dużą plastycznością. Dodatkowo wyróżnia go także dobra przyczepność do podłoża. Pozwala to na zmniejszenie strat materiałowych. Dzięki zastosowaniu tego produktu zminimalizujesz ryzyko powstawania rys skurczowych czy wykwitów węglanowych. Z asortymentu sklepów Castorama możesz wybrać również wiele innych zapraw murarskich o przeróżnych właściwościach i zastosowaniach.

    • Dobra urabialność

    Specyfikacja techniczna

    Waga (kg)22.5kg
    Minimalna temperatura aplikacji5°C
    Maksymalna temperatura aplikacji30°C
    NormaEN 197-1
    KolorSzary
    MarkaLafarge
    Przeznaczeniebudownictwo
    Kod produktu5907641400136