icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Ceraty

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Nakrycie stołu

Strzałka w prawo

Ceraty

Strzałka w prawo

Cerata Fantastik 122-31 140 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cerata Fantastik 122-31 140 cm
23,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Ceratowy obrus wykonany jest z bardzo wytrzymałego tworzywa PCV oraz włókniny polipropylenowej, dzięki czemu gwarantuje znakomitą ochronę blatu stołowego przed zabrudzeniem oraz zniszczeniem. Produkt charakteryzuje się nie tylko znakomitą funkcjonalnością, ale także pięknie zdobi meble. Cerata utrzymana jest w szarej kolorystyce i posiada nadrukowane białe grochy, więc doskonale pasuje do aranżacji utrzymanych w pastelowych barwach.

  Cechy i zalety

  Cerata jest z pewnością jednym z najbardziej praktycznych produktów, które przeznaczone są zarówno do ochrony, jak i ozdoby Twojego stołu kuchennego. Znajduje zastosowanie w pomieszczeniach, ale także znakomicie nadaje się do zabezpieczenia blatu w ogródku i na działce. Cerata powstała na bazie drukowanej folii PCV, która została podbita włókniną polipropylenową, co sprawia, że produkt jest niezwykle łatwy do utrzymania w czystości. Dzięki niemu zabezpieczysz blat swojego stołu przed rozlanymi napojami czy plamami, które są nieuniknione podczas spożywania posiłków. Poza tym ceratowy obrus ochroni meble przed uszkodzeniami, zarysowaniem i pęcznieniem, przedłużając tym samym ich trwałość. W naszym asortymencie znajdziesz także inne ceraty.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniam
   Szerokość produktu1400mm
   Kolorszary, biały
   MateriałPolipropylen (PP) i polichlorek winylu (PVC)
   Kod produktu3663602218838