icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Ceraty

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Nakrycie stołu

Strzałka w prawo

Ceraty

Strzałka w prawo

Cerata Metallico T6160G 140 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cerata Metallico T6160G 140 cm
35,48
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Cerata Metallico to niezwykle eleganckie, a zarazem funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala ochronić stół przed zniszczeniem. Ten produkt łączy w sobie szereg możliwości zastosowania oraz wysokie walory dekoracyjne. Wzór nadrukowany na PCV został wzmocniony włókniną, która swoim wyglądem imituje szczotkowany metal. Kwiatowe wzory, metaliczny połysk prezentują się niezwykle elegancko i stylowo.

  Cechy i zalety

  Myślisz, że cerata nie pasuje do nowoczesnych, eleganckich wnętrz? My łamiemy te stereotypy. Przykładem tego jest cerata Metallico T6160G 140 cm. Jest to produkt, który ochroni Twój stół przed zaplamieniem i zarysowaniami. Ma także wysokie walory dekoracyjne. Nadruk wykonany na PCV wzmacnianym od spodu włókniną imituje szczotkowany metal w jasnym odcieniu srebra. Dodatkowo na całej powierzchni wykonane są tłoczenia przedstawiające stylizowane kwiaty. Cerata Metallico T6160G sprawdzi się przede wszystkich w kuchniach i jadalniach jako dekoracja i ochrona stołu, przy którym spożywane są posiłki. Możesz ją wykorzystać z powodzeniem w czasie większych uroczystości wymagających odpowiedniej oprawy. Możesz ją wykorzystać także w ogrodzie w czasie eleganckiego przyjęcia w ogrodzie.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniam
   Szerokość produktu1400mm
   GamaMetallico
   KolorZłoty
   MateriałWłóknina i PVC
   Wzórflorystyczny
   Docelowe pomieszczenieSalon i kuchnia
   Kod produktu3663602273707