icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Ceraty

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Nakrycie stołu

Strzałka w prawo

Ceraty

Strzałka w prawo

Cerata Metallico T8072C 140 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cerata Metallico T8072C 140 cm
35,48
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Cerata Metallico posłuży Ci do zabezpieczenia stołu przed zabrudzeniami. Produkt wykorzystasz w domu, na przykład w kuchni. Model w srebrnym kolorze sprawdzi się też w ogrodowej altanie. Cerata została wykonana z tkaniny oraz PCV, co gwarantuje długie użytkowanie. Produkt charakteryzuje się gładką powierzchnią, z której bez trudu usuniesz zabrudzenia.

  Cechy i zalety

  Cerata Metallico T8072C 140 cm posłuży Ci w domu lub ogrodzie. Produkt położysz na stole, żeby chronił mebel przed trudnymi do usunięcia zabrudzeniami. Ceratę wykorzystasz w jadalni lub kuchni. Produkt przyda się też na tarasie czy w altanie, gdzie zabezpieczy powierzchnię stołu przed plamami z kolorowych napojów. Cerata Metallico została wykonana z tkaniny i PCV. Dzięki temu produkt wyróżnia się odpornością na zerwanie. Model charakteryzuje się gładką powierzchnią, z której bez trudu usuniesz zabrudzenia. Pozbycie się plam nie wpłynie na intensywność koloru materiału. Cerata z serii Metallico wyróżnia się srebrnym kolorem oraz motywem kratki. Dzięki temu bez trudu wkomponujesz ją w otoczenie. W naszym asortymencie znajdziesz też ceraty w innych wariantach kolorystycznych.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniam
   Szerokość produktu1400mm
   GamaMetallico
   KolorSrebrny
   MateriałTkanina i polichlorek winylu (PVC)
   Docelowe pomieszczenieSalon i kuchnia
   Kod produktu3663602363972