Cokół Volter Kwadro 8,3 x 30 cm giallo
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Wycofany z oferty
Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercieSzczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Dostępny tutaj cokół zabezpieczy dolną część ściany przed wilgocią oraz zabrudzeniami. Dekoracyjna płytka służy do wykończenia posadzki pokrytej gresem. Cokół w piaskowym odcieniu współgra z różnymi stylami wystroju wnętrz oraz optycznie powiększy wnętrze. Produkt jest odporny na ścieranie oraz działanie niskich temperatur – można go układać również na zewnątrz budynków.
Cechy i zalety
Cokół służy do ochrony dolnej części ściany przed zabrudzeniami i wilgocią. Ponadto produkt prezentuje się estetycznie, dzięki czemu funkcjonuje również jako element dekoracyjny. Płytka jest w kolorze piaskowym, który optycznie rozjaśni pomieszczenie. Wyrób współgra z gresem w podobnym odcieniu i będzie się dobrze prezentować w różnorodnie urządzonych wnętrzach. Cokół umieszczony na styku ściany i posadzki świetnie pasuje do płytek ułożonych w karo. Dolna część ściany jest jednocześnie zabezpieczona przed zabrudzeniami i wilgocią. Cokół sprawdzi się również jako dekoracyjna listwa, zakańczająca linię ściennej glazury w łazience. Wśród naszego asortymentu znajdziesz także cokoły w innych kolorach oraz współgrające z nimi płytki gresowe.
- Wysoka klasa ścieralności
- Antypoślizgowość
- Mrozoodporność
- Szkliwiona powierzchnia
- Polski produkt
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Antypoślizgowość (R) | R10 |
---|---|
Długość produktu | 300mm |
Szerokość produktu | 83mm |
Grubość produktu | 8.8mm |
Gwarancja producenta | 5 lat |
Instrukcje dotyczące pielęgnacji | Impregnacja nie jest wymagana |
Klasa ścieralności wg. PEI | Klasa 4 – zastosowania komercyjne o średnim natężeniu ruchu, przemysłowe oraz instytucjonalne o niewielkim natężeniu ruchu, średnim poziomie zabrudzenia |
Kolor | Giallo |
Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
Marka | Kwadro |
Miejsce produkcji | Polska |
Mrozoodporność | Tak |
Obszar zastosowania | W pomieszczeniach i na zewnątrz |
Odpowiednia powierzchnia | Ściana i podłoga |
Powłoka | Szkliwiony |
Rodzaj opakowania | Sztuka |
Seria | Volter |
Efekt | Efekt kamienia |
Wykończenie | Matowe |
Kod EAN | 3663602238157 |