Produkty

Podkład uniwersalny Colours 5 l

Kliknij aby powiększyć

Podkład uniwersalny Colours 5 l

Marka: Colours

Marka: Colours

Kod: 741535

|
 • zwiększa przyleganie farby
 • uszczelnia najbardziej porowate powierzchnie
 • optymalizuje ogólną skuteczność krycia farbą
 • dostępny w różnych pojemnościach
Prezentowany grunt uniwersalny nadaje się do stosowania na drewnianych i metalowych ścianach, sufitach, ramach okiennych i kaloryferach. Przygotowuje podłoże do malowania, wyrównuje jego chłonność i poprawia przyczepność farby. Jest sprzedawany w wygodnym wiaderku. Aplikacja produktu powinna odbywać się za pomocą pędzla lub wałka.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Opakowanie: 5 l

Parametry logistyczne

Długość opakowania

22.7 cm

Wysokość opakowania

19.3 cm

Szerokość opakowania

22.7 cm

Waga brutto

6.58 kg

Pojemność w litrach

5 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

drewniane i metalowe ściany, sufity, stolarka drewniana i kaloryfery

Wydajność

10 m2/l

Maksymalna wydajność z opakowania

50 m2

Temperatura pracy

od +10°C do +30°C

Metoda aplikacji

pędzel lub wałek

Ilość warstw

2

Czas schnięcia

dotykowy: 1 h; całkowity: 4 h

Parametry indywidualne

Marka

Colours

Informacje dodatkowe

uszczelnia najbardziej porowate powierzchnie, co poprawia przyleganie warstwy wierzchniej i optymalizuje ogólną skuteczność krycia farbą

Nr referencyjny

H31736-5L
Planujesz malowanie kaloryfera, ramy drewnianego okna, a może odświeżenie koloru ścian w salonie? Przy tego typu pracach nie zapomnij o zagruntowaniu podłoża, by osiągnąć równomierne pokrycie kolorem i wysoką trwałość. Prezentowany grunt uniwersalny idealnie sprawdzi się w tej roli. Jego zadaniem jest uszczelnienie i wygładzanie powierzchni, nawet tych mocno porowatych. Produkt wnika w gruntowany materiał, wyrównując jego chłonność. W efekcie farba rozprowadza się równomiernie, a kolor wygląda tak, jak tego oczekiwaliśmy. Grunt sprzedawany jest w wygodnym wiaderku, które łatwo przeniesiesz na miejsce docelowe. Najłatwiej jest nanosić go za pomocą pędzla lub wałka – podobnie jak farbę. Skompletuj pozostałe akcesoria i materiały malarskie w sklepie Castorama.
Ocena
3 komentarze
11.08.2019
nic nie kryje
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, jeśli podkład nie spełnił Pana oczekiwań. Jeśli zależy Panu na użyciu podkładu, który nie tylko przygotuje malowaną powierzchnię do użycia docelowej farby, ale również w pełni ją pokryje, zachęcamy do konsultacji z jednym z naszych doradców, który dobierze odpowiedni dla Pana produkt.

25.07.2019
Zaryzykowałem kupno bo cena była śmiesznie niska i ku mojemu zdumieniu okazało się, że to bardzo dobry grunt. W moim przypadku przy renowacji komody okazalo się że grunt nie tylko fajnie się nakłada ale też fajnie kryje mikro ubytki więc odpadło mi żmudne szpachlowanie różnych niedoskonałości. Jak na razie same plusy (przynajmniej w pracy z meblami) więc szczerze polecam, jeśli po roku odpadnie to zmienię komentarz na negatywny.
05.01.2019
Farba porażka, słabizna. Ma niby poprawiać przyczepność farb nawierzchniowych a kolejne warstwy ją rozpuszczają. Totalna lipa. Pierwszy raz spotkałem się z takim badziewiem. A na deser napiszę, że na puszce nie ma nawet daty produkcji ani terminu przydatności, więc nie wiadomo czy to nie przeterminowane. Co za firma. Pierwszy raz kupiłem z tego coloursa i ostatni w życiu.
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Dlaczego gruntujemy ściany przed pomalowaniem?

 • Wykończenie

  Jak pozbyć się jaskrawych kolorów ze ścian?

 • Budowa

  Przygotowanie ścian do malowania - jak zrobić to dobrze?

Ocena i komentarz dla:

Podkład uniwersalny Colours 5 l