icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Listwy wykończeniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Listwy wykończeniowe

Strzałka w prawo

Ćwierćwałek 12 x 12 x 2400 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ćwierćwałek 12 x 12 x 2400 mm
16,48
/ szt.
6,87
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Proponowana listwa w postaci dębowego ćwierćwałka umożliwi Ci estetyczne wykończenie drewnianej podłogi, co wpłynie na wystrój całego pomieszczenia. Oprócz niewątpliwych walorów dekoracyjnych produkt skutecznie zabezpieczy dolną część ściany przed uszkodzeniami bądź zabrudzeniami, przez co łatwiej będzie Ci utrzymać porządek.

  Cechy i zalety

  Choć z pozoru prezentowany ćwierćwałek może wydawać się niewiele znaczącym wnętrzarskim dodatkiem, w rzeczywistości ma duży wpływ nie tylko na wygląd, ale także na funkcjonalność całego wnętrza. Dzięki jego wykorzystaniu będziesz mógł estetycznie zamaskować zauważalne szczeliny dylatacyjne, co w znaczącym stopniu wpływa na wystrój pomieszczenia. Docinane elementy wykończeniowe posadzki rzadko udaje się też idealnie dopasować do krawędzi ściany – z tego względu proponowana listwa wykończeniowa zakrywa te nieładne linie i wykańcza styk podłogi ze ścianą. Poza tym listwa zabezpieczy dolną część ściany przed zabrudzeniem i uszkodzeniem. Produkt został wykonany z drewna dębowego, dzięki czemu idealnie podkreśli piękno drewnianej podłogi.

   Specyfikacja techniczna

   Długość produktu2400mm
   Typ opakowaniaszt.
   Profil krawędziĆwierćwałek
   MateriałPłyta wiórowa średniej gęstości (MDF)
   Grupa kolorystycznaNaturalny
   Kod produktu3663602871866