icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Listwy wykończeniowe i dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do podłóg

Strzałka w prawo

Ćwierćwałek sosnowy bezsęczny wklęsły 18 x 18 x 2400 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ćwierćwałek sosnowy bezsęczny wklęsły 18 x 18 x 2400 mm
29,98
/ szt.
12,49
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Ćwierćwałek to jeden z elementów wykończeniowych, dzięki któremu będziesz mógł w niezwykle atrakcyjny sposób zamaskować szczeliny znajdujące się na styku podłogi ze ścianą. Produkt został wykonany z litego drewna sosnowego, przez co podatny jest na łatwą obróbkę i przez długi czas zachowuje swoje naturalne piękno. Jeżeli potrzebujesz ćwierćwałka o innych wymiarach, także znajdziesz go w naszej ofercie.

  Cechy i zalety

  Proponowany model bezsęcznej listwy w postaci wklęsłego ćwierćwałka jest elementem, który został otrzymany z naturalnego, surowego drewna sosnowego. Dzięki materiałowi wykonania charakteryzuje się niewielkim ciężarem oraz twardością – jest dość miękki, więc obróbka nie sprawi Ci trudności. Ćwierćwałek znakomicie nadaje się do efektownego i jednocześnie funkcjonalnego wykańczania boazerii ściennej bądź podłogi. Dany element wykończeniowy może stanowić atrakcyjne zakończenie paneli ściennych, a jego nienarzucający się kolor sprawia, że znakomicie komponuje się tak samo z tradycyjnie, jak i nowocześnie urządzonymi pomieszczeniami. Jeśli poszukujesz elementu o innych wymiarach, to również znajdziesz go wśród naszego asortymentu.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Grupa kolorystycznaNaturalny
   Kod produktu3663602872849