icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Listwy wykończeniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Listwy wykończeniowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ćwierćwałek sosnowy bezsęczny wklęsły 23 x 23 x 2400 mm
Strzałka w prawo

Ćwierćwałek sosnowy bezsęczny wklęsły 23 x 23 x 2400 mm

27,98
/ szt.
11,66
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Bezsęczny ćwierćwałek drewniany jest niezwykle przydatny podczas prac remontowo-budowlanych. Wykorzystasz go głównie w celu atrakcyjnego i jednocześnie praktycznego wykańczania podłóg w mieszkaniu, domu bądź biurze. Prezentowany element dzięki wyprodukowaniu z surowego drewna sosnowego pięknie prezentuje się w pomieszczeniach urządzonych w klasycznym stylu. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Polecany rodzaj ćwierćwałka bezsęcznego idealnie sprawdzi się w trakcie przeprowadzania prac remontowo-budowlanych. Zastosujesz go przede wszystkim do niezwykle efektownego, ale także funkcjonalnego wykańczania drewnianych podłóg – ćwierćwałek doskonale zamaskuje nieestetycznie wyglądające miejsce połączenia ściany z podłogą. Produkt dzięki wykonaniu z surowego drewna sosnowego wyróżnia się miękkością, więc z łatwością poddasz go obróbce, a jego jasny odcień pozwoli Ci pokryć element wykończeniowy farbą lub lakierem w dowolnym kolorze. Dzięki temu ćwierćwałek będzie idealnie pasował do pozostałych elementów wystroju pomieszczenia, tworząc tym samym harmonijną całość. W naszej ofercie dostępne są także ćwierćwałki w innych rozmiarach.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu3663602872856