icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Listwy wykończeniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Listwy wykończeniowe

Strzałka w prawo

Ćwierćwałek sosnowy bezsęczny wypukły 12 x 12 x 900 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ćwierćwałek sosnowy bezsęczny wypukły 12 x 12 x 900 mm
8,68
/ szt.
9,64
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Ten elegancki ćwierćwałek z naturalnego surowca będzie doskonałym uzupełnieniem elementów wykończeniowych w pomieszczeniu. Sprawdzi się zarówno przy ościeżnicy drzwiowej, okiennej, jak i przy podłodze. Ćwierćwałek wykonany jest z drewna sosnowego, dzięki czemu pomimo lekkości, zachowuje dobrą wytrzymałość. Montaż produktu nie powinien sprawiać żadnych trudności, bo idealnie wyszlifowana powierzchnia jest równa i dobrze łączy się z innymi elementami.

  Cechy i zalety

  Do eleganckiego wykończenia drzwi lub podłogi z naturalnego surowca, jakim jest drewno, koniecznie sięgnij po ćwierćwałek sosnowy. Produkt znakomicie spisze się mocowany jako uzupełnienie ościeżnicy drzwiowej w celu ukrycia widocznych połączeń czy szpar. Naturalna kolorystyka i lekkość zapewniają wygodne ułożenie oraz ładne dopasowanie do wyglądu drzwi i aranżacji pomieszczenia. Ćwierćwałek wykonany jest z drewna sosnowego, dzięki czemu wyróżnia się trwałością. Dodatkowo do jego wyrobu zastosowano drewno pozbawione sęków, by przy pracy surowca w warunkach domowych nie pozostały dziury. Produkt jest łatwy w montażu, a do jego mocowania wystarczy użyć kleju lub niewielkich gwoździków do drewna. W naszej ofercie znajdziesz także inne praktyczne akcesoria do wykończenia wnętrz.

   Specyfikacja techniczna

   Długość produktu900mm
   Typ opakowaniaszt.
   Profil krawędziĆwierćwałek
   MateriałSosna
   Grupa kolorystycznaNaturalny
   Kod produktu3663602871835