Zobacz więcej Listwy wykończeniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Listwy wykończeniowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ćwierćwałek sosnowy wklęsły bezsęczny 12 x 12 x 2400 mm
Strzałka w prawo

Ćwierćwałek sosnowy wklęsły bezsęczny 12 x 12 x 2400 mm

23,98
/ szt.
9,99
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Proponowany wklęsły ćwierćwałek bezsęczny znajdujący się wśród bogatej oferty elementów wykończeniowych świetnie sprawdzi się podczas prac remontowych przeprowadzanych w domu lub biurze. Dzięki niemu będziesz mógł samodzielnie zamaskować miejsca styku podłogi ze ścianą, przez co całe wnętrze zyska niezwykle atrakcyjny wygląd. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Dostępny w naszej bogatej ofercie elementów przeznaczonych do dekoracyjnego i jednocześnie funkcjonalnego wykańczania podłogi bezsęczny wklęsły ćwierćwałek znakomicie przyda Ci się podczas prac remontowo-budowlanych. Z powodzeniem użyje go zarówno domowy majsterkowicz-hobbysta, jak i wykwalifikowany pracownik. Produkt posłuży Ci do estetycznego zamaskowania przerw dylatacyjnych w podłodze, a przy tym stanowi istotny detal aranżacji niemal każdego wnętrza. Ćwierćwałek dzięki wykonaniu z naturalnego drewna sosnowego charakteryzuje się niewielką twardością oraz ciężarem, dzięki czemu z łatwością poddasz go obróbce. Oferowany element odznacza się pięknym, jasnym kolorem, więc z powodzeniem skompletujesz go z deskami podłogowymi, co sprawi, że całe pomieszczenie nabierze eleganckiego wyglądu.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuProfil sztukatorski
     Długość produktu2400mm
     Wysokość produktu12mm
     Profil krawędziWklęsły
     MateriałSosna
     Kod produktu3663602872863