Zobacz więcej Programatory

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Programatory

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cyfrowy programator 2-gniazdowy
Strzałka w prawo

Cyfrowy programator 2-gniazdowy

51,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Programator przydaje się zarówno w mieszkaniach, jak i firmach – za jego pomocą automatycznie włączysz i wyłączysz rozmaite urządzenia. Pozwala na uruchomienie nie tylko oświetlenia, ale także rozmaite wentylatory, grzałki oraz sprzęty gospodarstwa domowego. Został wykonany z tworzywa sztucznego, dzięki czemu nie ulega korozji. Oszczędzajmy energię - Wyłącznik czasowy do oświetlenia i innych urządzeń elektrycznych może je włączać i wyłączać w zależności od potrzeb. Dzięki temu można zmniejszyć zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Za pomocą programatora możesz nie tylko ułatwić sobie wykonywanie codziennych zadań, ale także zapanować nad zużyciem energii, a co za tym idzie zaoszczędzić. Odpowiednie ustawienie urządzenia pozwoli Ci uruchomić pralkę, zmywarkę, a także inne sprzęty gospodarstwa domowego podczas Twojej nieobecności w mieszkaniu. Produkt znajduje swoje zastosowanie także w rozmaitych firmach – między innymi można za jego pomocą ustawić godzinę, o której powinno wyłączyć się oświetlenie hali produkcyjnej. Programator jest dostępny w kolorze białym, dzięki czemu wygląda estetycznie na jasnych ścianach. Został wykonany z tworzywa sztucznego, co pozwala na łatwe utrzymanie go w czystości. W naszej ofercie znajdziesz także inne programatory.

    • Cyfrowy tryb pracy

    Specyfikacja techniczna

    Poziom ochronyIP20
    Rodzaj prąduPrąd zmienny
    Częstotliwość50Hz
    Liczba kanałów10
    KolorBiały
    Kod produktu5906881174258