icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rynny PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Denko Ocean 75 mm grafitowe lewe

Denko Ocean 75 mm grafitowe lewe

5,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Denko z PCV wygodnie zamocujesz na końcu rynny, zamykając obwód systemu rynnowego. W ten sposób woda nie będzie się wylewała z rynien, będąc transportowana do kanalizacji. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego, które charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia, jak i działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

  Cechy i zalety

  Denko w kolorze grafitowym zostało wykonane z PCV. Element został dobrze wyprofilowany, dlatego idealnie pasuje jako zakończenie rynny, zamykając w ten sposób obieg wody. Dzięki temu woda jest dobrze odprowadzana na zewnątrz, co wpływa na wygląd elewacji, jak i pokrycia dachowego. Denko systemu rynnowego został wykończony, tak jak cała reszta elementów – w kolorze grafitowym, dlatego świetnie skomponuje się z innymi częściami, tworząc nie tylko estetycznie prezentującą się, ale także trwałą całość. Produkt z tworzywa sztucznego jest odporny na działanie czynników zewnętrznych, dlatego zachowa swoją formę, służąc przez długi czas jako element systemu. Do produktu dobierzesz także części montażowe – obejmy, haki czy też złączki.

  • Łatwość montażu
  • Trwałość koloru
  • Szczelność systemu
  • Estetyka wykonania

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorGrafitowy
  Kod produktu5902241615256