Zobacz więcej Drewno dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno dekoracyjne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Deska dębowa 25 x 200 - 300 x 1800 mm
Strzałka w prawo

Deska dębowa 25 x 200 - 300 x 1800 mm

228
/ szt.
126,67
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Deska dębowa to materiał do wielu stolarskich instalacji. W takiej formie sprawdzi się przede wszystkim jako deska do krojenia albo półka. Produkt ten został wykonany z litego drewna w naturalnym kolorze. Nadaje się do pomalowania bejcą albo innym produktem zabezpieczającym, a jednocześnie podkreślającym rysunek słojów. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Majsterkowanie we własnym warsztacie stolarskim to coś, co dla wielu osób jest odskocznią, a nawet sposobem na realizacje pasji i wyobrażeń o kształcie wnętrza. W tym wszystkim pomóc może deska dębowa 25 x 200 - 300 x 1800 mm. Produkt ten został wykonany z litego drewna dębowego. Z uwagi na naturalny kolor oraz brak dodatkowych substancji zabezpieczających drewno prezentuje się rustykalnie. Jest idealne właśnie do takich aranżacji. Wykonasz z niego stołek, półkę albo inne elementy mebli. Płyta meblowa dąb została stworzona z twardego drewna, do którego obróbki musisz posiadać odpowiednie narzędzia. Zabezpiecz płytę przed zniszczeniem za pomocą bejcy lub wosku. W ten sposób zadbasz też podkreślenie naturalnego, unikalnego rysunku słojów. Sprawdź podobne produkty w ofercie.

    • Drewno dębowe o naturalnym rustykalnym charakterze
    • Idealne do wytwarzania półek, stołów lub desek do krojenia

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu1800mm
    Grubość produktu25mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
    Profil krawędziKrawędź kwadratowa
    MateriałDąb
    KolorNatural
    Grupa kolorystycznaNaturalny
    Waga produktu9855kg
    Kod produktu5059340095905