Zobacz więcej Deski podłogowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Podłogi drewniane

Strzałka w prawo

Deski podłogowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Deska podłogowa GoodHome 15 x 130 mm lakierowana 1,092 m2
Strzałka w prawo

Deska podłogowa GoodHome 15 x 130 mm lakierowana 1,092 m2

168,01
/ m²
183,47
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Deska podłogowa GoodHome lakierowana cechuje się gładką powierzchnią. Dzięki temu bez trudu usuniesz rozmaite zabrudzenia z podłogi. Deska doskonale sprawdzi się w pokoju dziennym i sypialnym, a także w gabinecie. Model w jasnym odcieniu wyróżnia się efektownym rysunkiem drewna. Deskę zastosuj w nowoczesnym lub skandynawskim wystroju. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Deska podłogowa GoodHome 15 x 130 mm lakierowana 1,092 m2 sprawdzi się w suchych pomieszczeniach. Produkt wykorzystasz w salonie, sypialni, jadalni lub gabinecie. Model marki GoodHome został wykonany z wytrzymałego materiału, a dodatkowo pokryty lakierem. Dzięki temu okładzina zyskuje gładką powierzchnię. To sprawia z kolei, że czyszczenie parkietu nie przysporzy Ci trudności. W razie potrzeby z łatwością odnowisz okładzinę. Deska podłogowa GoodHome lakierowana wyróżnia się efektownym rysunkiem drewna. Produkt sprawdzi się w eleganckich wnętrzach. Jasny odcień deski sprawia, że pięknie zaprezentuje się w skandynawskiej i nowoczesnej aranżacji. W naszym asortymencie znajdziesz także surowe deski tego samego producenta.

    • 4- stronnie fazowana

    Specyfikacja techniczna

    Grubość produktu15mm
    Pokrycie1.092m²
    Kod produktu5036581056933