Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Deski podłogowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Podłogi drewniane

Strzałka w prawo

Deski podłogowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Deska podłogowa GoodHome 15 x 130 mm surowa 1,092 m2
Strzałka w prawo

Deska podłogowa GoodHome 15 x 130 mm surowa 1,092 m2

208
/ m²
227,14
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Deska podłogowa GoodHome surowa posłuży Ci w salonie lub sypialni. Okładzina podłogowa wykonana z drewna sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w elegancki lub nowoczesny sposób. Deska z dębu charakteryzuje się trwałością, a dodatkowo jest łatwa w renowacji. Produkt nie sprawi Ci trudności podczas montażu dzięki metodzie pióro-wpust. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Deska podłogowa GoodHome 15 x 130 mm surowa 1,092 m2 jest przeznaczona do stosowania wewnątrz budynków. Produkt pozwoli Ci ułożyć posadzkę idealną do pokoju dziennego lub sypialnego. Deska marki GoodHome została wykonana z dębu. Twardy gatunek drewna gwarantuje odporność na zniszczenia. Podłoga zachowa atrakcyjny wygląd przez wiele lat. W razie potrzeby bez trudu odnowisz deski. Produkt o surowym wykończeniu ma V-fugę, która podkreśla naturalny wygląd okładziny. Deska podłogowa GoodHome surowa nie sprawi Ci trudności podczas montażu. Metoda pióro-wpust sprawia, że z ułożeniem okładziny poradzisz sobie samodzielnie. Drewniana okładzina sprawdzi się w nowoczesnych i klasycznych wnętrzach. W naszym asortymencie znajdziesz także czterostronnie fazowane deski pokryte lakierem.

    • 1-lamelowa; 4-stronnie fazowana

    Specyfikacja techniczna

    Grubość produktu15mm
    Pokrycie1.092m²
    Kod produktu5036581056940