Zobacz więcej Deski podłogowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Podłogi drewniane

Strzałka w prawo

Deski podłogowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Deska podłogowa lita 15 x 150 mm dębowa laquered 1,26 m2
Strzałka w prawo

Deska podłogowa lita 15 x 150 mm dębowa laquered 1,26 m2

228
/ m²
287,28
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Deska podłogowa lita dębowa laquered sprawdzi się w sypialni i salonie. Drewniana okładzina została pokryta lakierem. Dzięki temu deska ma gładką powierzchnię, którą bez trudu wyczyścisz. Produkt jest lekko szczotkowany. To sprawia, że struktura drewna jest bardziej widoczna. Czterostronnie fazowany model wykorzystaj w nowoczesnym lub klasycznym wnętrzu. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Deska podłogowa lita 15 x 150 mm dębowa laquered 1,26 m2 jest wykonana z drewna, co gwarantuje ponadczasowy wygląd. Model z dębu cechuje się wieloletnią trwałością. Wytrzymały produkt został pokryty zabezpieczającą warstwą lakieru. Dzięki temu okładzina wyróżnia się odpornością na zabrudzenia. Rozmaite zanieczyszczenia z łatwością usuniesz z gładkiej powierzchni deski. Produkt jest też lekko szczotkowany. To sprawia, że deska podłogowa lita dębowa laquered ma wyraźniejszy rysunek drewna. Produkt jest czterostronnie fazowany. Dzięki temu krawędzie każdej deski są lepiej widoczne, co sprawia, że okładzina wygląda atrakcyjnie. Model z V-fugą wykorzystasz w pokoju dziennym lub sypialnym. W naszym asortymencie znajdziesz także surowe deski podłogowe.

    • 1-lamelowa; 4-stronnie fazowana

    Specyfikacja techniczna

    Grubość produktu15mm
    Pokrycie1.26m²
    Kod produktu5036581056957