Zobacz więcej Deski podłogowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Podłogi drewniane

Strzałka w prawo

Deski podłogowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Deska sosnowa Floorpol 20 x 115 x 2000 mm 1,38 m2
Strzałka w prawo

Deska sosnowa Floorpol 20 x 115 x 2000 mm 1,38 m2

79,98
/ m²
110,37
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oferowany produkt to deska sosnowa w kolorze naturalnym, przeznaczona do montażu na podłodze wewnątrz budynku. Atrakcyjny wygląd produktu oraz jego wysoka wytrzymałość na nacisk sprawiają, że deska jest bardzo funkcjonalna. Sprawdzi się jako materiał wyścielający podłogę w każdym pomieszczeniu mieszkania, domu czy biura. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Deska sosnowa sprawdzi się idealnie jako materiał podłogowy. Produkt został tak przygotowany, aby przez lata pełnić rolę trwałego podłoża oraz atrakcyjnie się prezentować. Położony w każdym pokoju znacznie rozjaśni go – sprawdzi się więc w pokojach dziennych, dziecięcych, sypialniach. Surowe drewno sosnowe charakteryzuje się wyjątkową twardością, dzięki czemu odporne jest na nacisk i uszkodzenia – może być stosowane nawet w bardzo wymagających miejscach. Montaż podłogi możesz wykonać samodzielnie – wystarczy użyć odpowiedniego kleju, który także znajduje się w naszej ofercie. Jasny, sosnowy kolor dobrze komponuje się z materiałami wykończeniowymi w podobnym odcieniu oraz współgra z każdym kolorem mebli i dodatków dekoracyjnych.

    • Twardość: 34,3 - 39 Mpa

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu2000mm
    Szerokość produktu115mm
    Grubość produktu20mm
    Kod produktu3663602861492