Zobacz więcej Deski podłogowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Podłogi drewniane

Strzałka w prawo

Deski podłogowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Deska sosnowa Floorpol 25 x 123 x 2450 mm 1,507 m2
Strzałka w prawo

Deska sosnowa Floorpol 25 x 123 x 2450 mm 1,507 m2

99,98
/ m²
150,67
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Deska sosnowa przeznaczona jest do użytku wewnątrz budynku, nawet w pomieszczeniach narażonych na intensywną eksploatację. Produkt jest w eleganckim, naturalnym kolorze, dzięki czemu sprawdzi się w każdego rodzaju wnętrzu – od pokoju dziecięcego aż po biuro. Oferowane tutaj deski są duże i łatwe w montażu, który z powodzeniem wykonasz samodzielnie. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Drewno sosnowe znane jest z wytrzymałości, dlatego też od lat jest materiałem wykorzystywanym do produkcji mebli oraz w budownictwie. Swoim zapachem oraz wyglądem nie przyciąga owadów, a także nie osadzają się na nim szkodliwe dla zdrowia grzyby – pozostaje estetyczne wizualnie na długo. Oferowana tutaj deska sprawdza się do montażu na ścianach, balustradach i w innych miejscach, w zależności od Twoich potrzeb. Deska wyróżnia się klasą jakość drewna oznaczoną jako AB, co gwarantuje dobre właściwości i atrakcyjny wygląd. Dostępna tutaj deska sosnowa z uwagi na naturalny, jasny kolor łączy się z każdym stylem wnętrza. W zależności od Twoich potrzeb, w naszej ofercie znajdziesz także inne rodzaje desek o różnym przeznaczeniu.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu2450mm
     Szerokość produktu123mm
     Grubość produktu25mm
     Kod produktu3663602861508