icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Deski sedesowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

WC

Strzałka w prawo

Deski sedesowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Deska WC Tapia z polipropylenu
Strzałka w prawo

Deska WC Tapia z polipropylenu

30,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Deska WC Tapia z polipropylenu przyda Ci się podczas prac wykończeniowych w łazience lub toalecie. Wyróżnia się klasycznym stylem wykonania, dzięki czemu dopasujesz ją do każdego wystroju pomieszczenia toaletowego. Oprócz tego charakteryzuje się wysoką jakością i wytrzymałością, dzięki czemu będzie pełnić swoją funkcję bezawaryjnie przez długi czas. Na produkt obowiązuje dwuletnia gwarancja.

  Cechy i zalety

  Chcesz wyposażyć swoją łazienkę lub toaletę w trwałe elementy wykonane w ponadczasowym stylu? Deska WC Tapia z polipropylenu jest standardowym artykułem, który pełni przede wszystkim rolę funkcjonalną, choć ma także walory estetyczne. W bezproblemowy sposób zamontujesz ją na misie ustępowej. Produkt ma klasyczną konstrukcję oraz ponadczasowy kolor, który dopasujesz do każdego wystroju pomieszczenia. Oprócz tego wyróżnia się wysokim standardem wykonania. Deska WC Tapia z polipropylenu jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu posłuży Ci przez długi czas, zachowując przy tym nienaganny wygląd oraz wszystkie właściwości. W naszej ofercie znajdziesz także inne modele desek, które dopasujesz do swojej toalety pod względem wymiarów oraz kolorystyki.

  • Wytrzymałość
  • Wysoka jakość
  • 2 lata gwarancji
  • Deska polipropylenowa

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Grubość produktu20mm
  Szerokość mocowania zawiasu15,5 cm
  Wymiary wewnętrzne36 x 47 cm
  SeriaTapia
  Kod produktu5902115761966