Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Detektory

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Detektory

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Detektor przewodów DPM Solid V30

Detektor przewodów DPM Solid V30

43,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Detektor przewodów to urządzenie, za pomocą którego będziesz mógł zlokalizować zabudowane w ścianach przewody elektryczne. Produkt wyposażony jest w sygnalizator, który informuje dźwiękiem o występowaniu kabli pod napięcie. Detektor jest bardzo przydatny podczas remontu i montażu oświetlenia – poprawia bezpieczeństwo Twojej pracy.

   Cechy i zalety

    Detektor przewodów to produkt, który wykorzystywany jest w branży elektrycznej i służy do lokalizowania zabudowanych przewodów elektrycznych. Urządzenie jest przenośne, łatwe w obsłudze i bardzo poręczne. Produkt jest szczególnie przydatny podczas prac remontowych. Za jego pomocą będziesz mógł wykryć przewody w ścianach, dzięki czemu nie uszkodzisz instalacji w trakcie prowadzonych prac. Urządzenie doskonale się sprawdzi na przykład podczas montażu oświetlenia. Wykrywacz wyposażony jest w sygnalizator, który informuje dźwiękiem o występowaniu przewodu elektrycznego. Stosując detektor poprawiasz bezpieczeństwo pracy i nie narażasz się na koszty związane z naprawą zniszczonej instalacji. W ofercie znajdziesz również inne różnego rodzaju detektory.

     Specyfikacja techniczna

     Rodzaj baterii/akumulatoraAAA
     Źródło zasilaniaZasilanie bateryjne
     Kod produktu5906881179680