Produkty

Dętka do koła taczki 4 x 8 cm

Kliknij aby powiększyć

Dętka do koła taczki 4 x 8 cm

Kod: 630843

|
 • wytrzymała
 • niska waga
 • znosi duże obciążenia
Podczas prac ogrodowych z wykorzystaniem taczki, często dochodzi do przebicia opony na nierównej powierzchni wyłożonej kamieniami. Warto zaopatrzyć się w zapasową dętkę, której założenie jest łatwe i nie zajmie Ci zbyt dużo czasu. Atutem prezentowanego produktu jest niska waga i wyjątkowa wytrzymałość. Z jej pomocą przedłużysz żywotność taczki.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

2 cm

Wysokość opakowania

40 cm

Szerokość opakowania

40 cm

Waga brutto

1.2 kg

Wymiary produktu

40 x 40 x 2 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wózki, taczki

Parametry indywidualne

Informacje dodatkowe

dętka do zastosowania w kole o rozmiarach 4 - 8 cm

Gwarancja

12 miesięcy

Rodzaj

dętka

Nr referencyjny

24434

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

guma
Przebita opona taczki opóźnia Ci wykonanie prac ogrodowych? Warto zaopatrzyć się w zapasową dętkę do koła. Została wykonana z wyjątkowo wytrzymałej gumy, która dodatkowo amortyzuje wstrząsy będące efektem prowadzenia taczki po nierównej powierzchni. Założenie produktu jest bardzo proste i z łatwością dokonasz go samodzielnie. Dętka znosi duże obciążenie, dzięki czemu bez problemu będziesz mógł przewozić ciężkie przedmioty, takie jak kamienie lub materiały budowlane. Prezentowany produkt przeznaczony jest do kół o rozmiarach 4 – 8 cm. Dętka może również być zastosowana w mniejszych wózkach. Zachęcamy do przejrzenia szerokiej oferty marketów budowlanych Castorama, gdzie znajdziesz również inne akcesoria do taczek o różnych parametrach.
Ocena
1 komentarz
02.02.2020
Przewiozłem ok. 30kg torfu i kilkanaście doniczek na odcinku może z 200m po swojej działce i kapeć, oberwany wentyl, odradzam zakupu tej dętki, grubość jak gazeta, wytrzymałość balonu
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy uprzejmie za ten komentarz. Bardzo nam przykro, jeśli spotkała Pana taka sytuacja, a dętka odmówiła posłuszeństwa podczas pracy. Przypominamy, że w przypadku produktów objętych gwarancją naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Można tego dokonać w dowolnym sklepie Castorama na terenie całego kraju, jak również drogą telefoniczną czy mailową. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z najdogodniejszej dla Pana możliwości.

 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Taczka – kiedy będzie potrzebna zimą?

 • Ogród

  Wymieniamy koło w taczce – co musimy wiedzieć?

 • Ogród

  Użytkowanie, konserwacja i przechowywanie taczek

Ocena i komentarz dla:

Dętka do koła taczki 4 x 8 cm