Produkty

Dętka Verve 3,3 x 3,3 cm

Kliknij aby powiększyć

Dętka Verve 3,3 x 3,3 cm

Marka: Verve

Marka: Verve

Kod: 627144

|
Ta niewielka dętka Verve przeznaczona jest do kół, jakie stanowią część konstrukcji taczek, przyczep lub wózków. Wybierając koło z metalową lub plastikową dętką, warto uzupełnić je również o pasującą rozmiarowo dętkę. Dzięki temu w przypadku przebicia opony szybko wymienisz jej wnętrze i uzupełnisz powietrze, kontynuując prace ogrodowe bez zbędnego przestoju.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

33 cm

Wysokość opakowania

0.3 cm

Szerokość opakowania

33 cm

Waga brutto

0.27 kg

Wymiary produktu

330 x 330 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

taczki, wózki, przyczepki

Parametry indywidualne

Marka

Verve

Rodzaj

dętka

Nr referencyjny

W11

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

zapasowa dętka do koła pneumatycznego
Dętka Verve przeznaczona jest do koła pneumatycznego, które wykorzystywane jest do budowy niewielkich pojazdów służących do transportowania różnych produktów i materiałów. Są nimi taczki, przyczepy i wózki, które przewożone przy dużym obciążeniu na pokrytej ostrymi krawędziami powierzchni mogą ulec przebiciu. Jeśli w swoim garażu czy warsztacie nie posiadasz dodatkowej opony, pojazd będzie bezużyteczny, przez co będziesz zmuszony zastąpić go innym lub siłą własnych mięśni. Unikniesz takiej sytuacji, jeśli będziesz miał pod ręką dodatkową dętkę, dopasowaną do niewielkich kół z oponami pneumatycznymi. Wymieniając zużytą dętkę na nową, zapobiegniesz przestojowi w prowadzeniu prac na budowie, w ogrodzie, w hali towarowej i wszędzie tam, gdzie wykorzystuje się przyczepy i wózki.
Ocena
3 komentarze
23.05.2018
Opis dętki jest super !!!
20.04.2018
Super sprawa ! Raz dwa i dętka zmieniona. Polecam wymianę a nie klejenie starej.... Szybciej łatwiej..... Jeszcze raz polecam :)
22.03.2017
no i super, kupiłem zapas dętki, bo mam okropny teren przy domu i już mi 2 razy poszła. właśnie się będę brał za wyrównywanie podłoża, dobrze, że można łatwo dokupić dętkę
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Taczka – kiedy będzie potrzebna zimą?

 • Ogród

  Wymieniamy koło w taczce – co musimy wiedzieć?

 • Ogród

  Jak wybrać koło do taczki?

Ocena i komentarz dla:

Dętka Verve 3,3 x 3,3 cm