Zobacz więcej Dłuta do młotów

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Dłuta do młotów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Dłuto spiczaste SDS-max Universal fit 18 x 400 mm

Dłuto spiczaste SDS-max Universal fit 18 x 400 mm

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dłuto szpiczaste dostosowane jest do wykonywania prac wyburzeniowych za pomocą maszyn SDS-max. Jest to niezastąpione akcesorium do przecinania oraz przewiercania murów i betonu. Dopasujesz je do większości dostępnych na rynku młotów i młotowiertarek. Sprawdź również inne modele i długości dłut, które znajdziesz w szerokiej ofercie naszych sklepów.

   Cechy i zalety

    Dłuto szpiczaste umożliwi Ci precyzyjne prace remontowo-budowlane wymagające przecinania i wykonywania wąskich otworów. Za jego pomocą przebijesz się przez takie materiały, jak cegła oraz beton, bez względu na ich grubość czy konsystencję. Prezentowany produkt dopasujesz do większości młotów i młotowiertarek, które dostępne są w sprzedaży. Wykorzystasz je także do prac wyburzeniowych z użyciem maszyn SDS-max. Jest to akcesorium niezastąpione zarówno w przydomowym warsztacie, jak i tym bardziej profesjonalnym. W szerokiej ofercie naszych sklepów znajdziesz również inne rodzaje dłut o różnej długości. Zaopatrzysz się u nas także w maszyny wiercące oraz wyburzające o mocy odpowiedniej do planowanych przez Ciebie prac remontowo-budowlanych.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaUniversal
     Liczba sztuk1
     MateriałStal
     Kształt produktuRurowy
     Typ trzonkaSDS max
     Typ dłutaProste
     Szerokość ostrza18mm
     Długość produktu400mm
     Gwarancja producenta1 rok​
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Kod produktu3663602805410