icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Dozowniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Zlewozmywaki

Strzałka w prawo

Dozowniki

Strzałka w prawo

Dozownik płynu z myjką Cooke&Lewis satyna

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Dozownik płynu z myjką Cooke&Lewis satyna
Strzałka w prawo
29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Dozownik płynu z myjką Cooke&Lewis znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym, ponieważ sprawi, że Twoja kuchnia będzie prezentowała się estetycznie. W pojemniku będziesz mógł przechowywać płyn do mycia naczyń, a dołączona myjka usprawni czynności porządkowe. Produkt wykonany ze stali nierdzewnej oraz ceramiki cechuje się wieloletnią trwałością.

  Cechy i zalety

  Dozownik płynu z myjką Cooke&Lewis to nieodzowny element wyposażenia każdej funkcjonalnej kuchni. Dzięki niemu będziesz mógł przechowywać płyn do mycia naczyń w estetycznym pojemniku, co sprawi, że całe pomieszczenie będzie wyglądało bardziej stylowo i elegancko. Do zestawu dołączona została myjka, która ułatwi Ci codzienne czynności porządkowe. Produkt wykonany został z eleganckiej ceramiki oraz stali nierdzewnej, wobec czego charakteryzuje się nie tylko wyjątkowo atrakcyjnym wyglądem, lecz również znakomitymi właściwościami wytrzymałościowymi – materiały te cechują się wysoką odpornością na niszczenie pod wpływem wilgoci, a także wieloletnią trwałością, zatem produkt będzie Ci bezawaryjnie służył przez długi czas.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaCOOKE & LEWIS
   Grupa kolorystycznaBiały
   MateriałCeramika
   Kod produktu5052931159253